loading
Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 1
Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 2
Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 3
Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 4
Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 5
Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 6
Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 1
Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 2
Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 3
Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 4
Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 5
Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 6

Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom

Përfundimi: Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi
Paketimi: 4 copë/CATON
MOQ:400 PCS

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  FE8140 Këmbët moderne të mobiljeve të rënda të larta, krom


  Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 7


  FURNITURE LEG

  Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 8

  Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 9

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8140 Këmbët moderne të mobiljeve të rënda të larta, krom

  Lloji:

  Baza e hekurit në formë kthetra Këmbë mobiljesh

  Lartësia:

  Φ60*710mm, 820mm, 870mm, 1100mm

  finlandez:

  Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi

  Paketare:

  4 PCS/CATON

  MOQ:

  400 PCS


  PRODUCT DETAILS

  FE8140 Këmbët e tavolinës përdoren kryesisht për tavolinat e ngrënies, kuvertën, divanet, stolat e barit, tavolinat e barit, tavolinat rrotulluese, dollapët e ngrënies, dollapët e verës, karriget beibei, dollapët e plehrave, etj. Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 10
  Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 11 Sipas klasifikimit të industrisë, ajo mund të ndahet në: mobilje restoranti kinez, mobilje restoranti perëndimor, mobilje kafeneje, mobilje për çaj shtëpie.
  Ky model i këmbës së mobiljeve është i fortë dhe i qëndrueshëm, i Lartë opsional. Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 12

  Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 13


  INSTALLATION DIAGRAM

  Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 14Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 15

  Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 16

  Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 17

  Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 18

  Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 19

  Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 20

  Këmbët moderne të mobiljeve të rënda me krom 21


  FAQS:

  P1: Si mund të kontaktoj gjatë blerjeve?

  Përgjigje: Nëse keni ndonjë pyetje, mos hezitoni të na kontaktoni duke klikuar "Kontaktoni furnizuesin", ne do t'ju përgjigjemi menjëherë.


  Q2: A mund të bëjmë kontroll të cilësisë nga anëtarët e ekipit tonë në vendndodhje përpara se të dërgojmë?
  Përgjigje: Po, ne gjithashtu do të organizojmë kontrollin e cilësisë vetë përpara se të dërgojmë.


  Q3: A pranoni OEM ose ODM?

  A: Po, ne jemi profesionistë në OEM dhe ODM. Tani ne po bashkëpunojmë me markat e famshme për OEM & ODM.


  Q4: Si mund ta liroj pagesën për ju?

  Përgjigje: Ne mund ta marrim pagesën tuaj me T/T, L/C, Paypal, Western union etj


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect