loading
Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 1
Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 2
Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 3
Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 4
Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 5
Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 6
Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 1
Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 2
Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 3
Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 4
Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 5
Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 6

Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold

Përfundimi: Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi
Paketimi: 4 copë/CATON
MOQ:200 PCS

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  FE8110 Këmbët e tavolinës së mobiljeve për zyrë me bazë hekuri poligonale


  Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 7


  FURNITURE TABLE LEG

  Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 8

  Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 9

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8110 Këmbët e tavolinës së mobiljeve për zyrë me bazë hekuri poligonale

  Lloji:

  Baza hekuri poligonale Këmbë mobiljesh

  Materia:

  Hekuri

  Lartësia:

  Φ60*710mm, 820mm, 870mm, 1100mm

  finlandez:

  Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi

  Paketare:

  4 PCS/CATON

  MOQ:

  200 PCS


  PRODUCT DETAILS

  FE8110 Korniza e thjeshtë e tryezës me tuba të rrumbullakët shtëpiake adopton strukturën e re të veshjes metalike dhe procesin e plotë të saldimit. Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 10
  Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 11 E cila është e përshtatshme për shumë raste: tavolinë mahjong, tavolinë prej druri, tavolinë kolone, këmbë kompjuteri, tavolinë konferencash dhe qëllime të tjera.
  Ka stile të ndryshme, ngjyra të ndryshme, lartësi të ndryshme, aksesorët e nivelit të lartë janë të kompletuar, vida instalimi sigurohen dhe montimi është i thjeshtë dhe i përshtatshëm. Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 12

  Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 13


  INSTALLATION DIAGRAM


  Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 14Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 15

  Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 16

  Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 17

  Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 18

  Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 19

  Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 20

  Këmbët e Tavolinës për Mobilje Zyre Rose Gold 21


  FAQ

  P1: Si mund të njohim cilësinë përpara se të bëjmë një porosi?
  A1: Mostrat ofrohen për testimin e cilësisë.


  Q2: Sa është kapaciteti i ngarkimit për kontejnerin 20 ft?
  A2: Kapaciteti maksimal i ngarkimit është 22 ton, kapaciteti i saktë i ngarkimit varet nga modeli i rrëshqitjes që zgjidhni dhe vendi nga vini. Për informacione të mëtejshme, ju lutemi na kontaktoni.


  Q3: Cilat janë kushtet e pagesës?
  A3: Normalisht transfertë bankare ose të tjera sipas kërkesës suaj.

  Q4: Çfarë duhet të bëjmë nëse pas marrjes së mallit kanë ndodhur defekte të cilësisë?
  A4: Ju lutemi na dërgoni foto me përshkrim të detajuar me email, ne do ta zgjidhim atë menjëherë për ju, rimbursimi ose shkëmbimi do të organizohet pasi të verifikohet.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect