loading
Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 1
Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 2
Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 3
Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 4
Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 5
Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 6
Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 1
Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 2
Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 3
Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 4
Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 5
Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 6

Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë

Paketimi: 4 copë/CATON
MOQ:200 PCS
Data e mostrës: 7--10 ditë
Data e dorëzimit: 15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë


  Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 7


  FURNITURE LEG

  Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 8

  Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 9

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8200 Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë

  Lloji:

  Këmbë mobiljesh me bazë alumini bisht peshku

  Materia:

  Hekur me Baze Alumini

  Lartësia:

  Φ60*710mm, 820mm, 870mm, 1100mm

  finlandez:

  Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi

  Paketare:

  4 PCS/CATON

  MOQ:

  500 PCS

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Data e dorëzimit:

  15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës


  PRODUCT DETAILS

  Këmbët e tavolinës industriale të gypave industrialë me zëvendësim të ngurtë FE8200 janë prej metali të rëndë të mbështjellë në të ftohtë me shtresë pluhuri që është pa erë dhe e padëmshme


  Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 10
  Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 11


  Fundi për të mbrojtur dyshemetë tuaja nga dëmtimi ose si një stabilizues i shtuar për atë karrige ose tryezë të lëkundur.


  Pllaka e montimit e bën shumë të thjeshtë për t'u instaluar. Mbushja e poshtme e rregullueshme e bën të lehtë rregullimin e lartësisë maksimale 1 inç.

  Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 12

  Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 13


  INSTALLATION DIAGRAM


  Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 14Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 15

  Për të garantuar plotësisht performancën e besueshme dhe jetëgjatësinë e shërbimit, Tallsen Hardware merr standardin gjerman të prodhimit si udhëzues, në mënyrë rigoroze në përputhje me standardin evropian EN1935. Mentesha ngarkon 7,5 kg mbi 50,000 testin e qëndrueshmërisë së cikleve; Rrëshqitja e sirtarit, rrëshqitja nën montim ose kutia e sirtarit metalik ngarkon 35 kg mbi 50,000 cikle testi të qëndrueshmërisë; Testi kundër korrozionit me forcë të lartë, testi i spërkatjes neutrale të kripës 48-orëshe me 9 nivele dhe testi i integruar i ngurtësisë së komponentëve janë të gjitha në përputhje me standardet ndërkombëtare. Është përmes një testi kaq gjithëpërfshirës të cilësisë, funksionit dhe jetëgjatësisë që Tallsen furnizohet i sigurt dhe produkte superiore për klientët tanë.

  Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 16

  Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 17

  Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 18

  Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 19

  Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 20

  Këmbët e tavolinës së tubit industrial me zëvendësim të ngurtë 21


  FAQ


  Zgjedhja e këmbëve të duhura të tryezës për projektin tuaj

  Pavarësisht nëse jeni duke zgjedhur mobilje për shtëpinë tuaj ose duke punuar në një projekt DIY, përcaktimi i lartësisë së duhur për këmbët tuaja të tryezës mund të jetë një shqetësim. Ashtu si me shumicën e mobiljeve nëpër shtëpi ose në punë, nëse nuk arrini t'i rregulloni gjërat siç duhet, produkti përfundimtar mund të mos duket aq i nxehtë.

  Shumë shpesh varet nga këmbët tuaja të tryezës. Sa peshë mund të mbajë tavolina, sa rehat do ta përdorin njerëzit dhe nëse tavolina do të arrijë atë pamjen e shijshme që të gjithë e duan.

  Ne kemi shumë pyetje këtu në Bear Hollow Supply në lidhje me lartësinë e duhur për këmbët e tavolinës që njerëzit duhet të blejnë për projektet e tyre. Dhe pasi ndamë disa përgjigje për këtë me klientët tanë, vendosëm t'i vendosim të gjitha në një vend të këndshëm dhe të rehatshëm.

  Pra, në këtë artikull, ne do të trajtojmë se si të merrni një vendim për lartësinë e këmbëve të tavolinës që duhet të porosisni dhe gjërat që duhet t'i kushtoni vëmendje.
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect