loading
Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 1
Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 2
Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 3
Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 4
Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 5
Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 6
Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 1
Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 2
Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 3
Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 4
Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 5
Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 6

Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox

Paketimi: 4 copë/CATON
MOQ:200 PCS
Data e mostrës: 7--10 ditë
Data e dorëzimit: 15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox


  Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 7


  FURNITURE LEG

  Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 8

  Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 9

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8200 Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox

  Lloji:

  Këmbë mobiljesh me bazë alumini bisht peshku

  Materia:

  Hekur me Baze Alumini

  Lartësia:

  Φ60*710mm, 820mm, 870mm, 1100mm

  finlandez:

  Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi

  Paketare:

  4 PCS/CATON

  MOQ:

  500 PCS

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Data e dorëzimit:

  15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës


  PRODUCT DETAILS

  Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku FE8200

  Çeliku me trashësi 16 siguron produkte të sigurta dhe të forta. Bazat me rrufe në dysheme janë një zgjidhje perfekte për tavolinat me qëndrim të lirë dhe majat me lartësi shufrash për prehër ose një drekë të shpejtë.

  Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 10
  Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 11
  Bazat janë të fiksuara në dysheme me bulona të forta (nuk ofrohen) dhe ofrojnë një zgjidhje të qëndrueshme për tavolinën tuaj në çdo lartësi. Është e lehtë të rivendosni përfundimin e sipërfaqeve të këmbëve të tavolinës prej çeliku inox në bukurinë e tij origjinale


  Mbështesat Scotch Brite mund të heqin lehtësisht çdo gërvishtje të vogël nga thembra e këpucëve (ne nuk rekomandojmë lesh çeliku sepse fijet e buta të çelikut mund të ndotin sipërfaqen e pandryshkshme dhe të lënë njolla me ngjyrë ndryshku).

  Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 12

  Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 13


  INSTALLATION DIAGRAM


  Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 14Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 15

  Hardware Tallsen ka një përzgjedhje të gjerë të këmbëve tavoline prej çeliku të pandryshkshëm, këmbëve metalike të tavolinës dhe bazave të tavolinës për aplikime komerciale kërkuese në kujdesin shëndetësor, shërbimet e ushqimit dhe mjedise të vështira, duke përfshirë zonat e jashtme. Shumë dizajne kuzhine kanë zona graniti të varur dhe ato duhet të mbështeten. Bazat dhe këmbët tona kanë pllaka të mëdha të sipërme për të mbështetur sipërfaqen.

  Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 16

  Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 17

  Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 18

  Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 19

  Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 20

  Këmbët e mobiljeve me cilindra prej çeliku inox 21


  FAQ


  Për instalimet tradicionale me katër këmbë standarde mobiljesh që do të montohen në katër cepat e tavolinës suaj, këtu është një udhëzues i shpejtë instalimi:

  Hapi 1: Përcaktoni se ku dëshironi të montoni këmbët e tavolinës dhe shënoni pozicionin tuaj. Distanca ideale nga buza e tavolinës është 2 inç. Mbani të katër qoshet e qëndrueshme për të siguruar një montim të fortë.

  Hapi 2: Montoni pllakën tuaj të sipërme në pjesën e poshtme të tavolinës duke përdorur vida të përshtatshme për sipërfaqen tuaj.

  Hapi 3: Voila! Tabela juaj është gati për përdorim.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect