loading
Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 1
Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 2
Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 3
Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 4
Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 5
Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 6
Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 1
Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 2
Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 3
Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 4
Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 5
Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 6

Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox

Paketimi: 4 copë/CATON
MOQ:200 PCS
Data e mostrës: 7--10 ditë
Data e dorëzimit: 15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox


  Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 7


  FURNITURE LEG

  Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 8

  Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 9

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8200 Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox

  Lloji:

  Këmbë mobiljesh me bazë alumini bisht peshku

  Materia:

  Hekur me Baze Alumini

  Lartësia:

  Φ60*710mm, 820mm, 870mm, 1100mm

  finlandez:

  Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi

  Paketare:

  4 PCS/CATON

  MOQ:

  500 PCS

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Data e dorëzimit:

  15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës


  PRODUCT DETAILS

  Këmbë tavoline kuzhine FE8200 inox

  Nuk është e lehtë të rrëshqasë gjatë instalimit dhe mund të fundoset shpejt dhe lehtë. Ato janë perfekte për t'u përdorur në shtëpi, zyrë ose në vendin e punës


  Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 10
  Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 11

  Këmbët e rregullueshme në thelb janë kapakë me vidhos, ju mund t'i zhbllokoni plotësisht, por ato janë vërtet të lehta për t'u vidhosur.  Megjithëse pjesa e çelikut inox është e zbrazët, vetë çeliku inox është shumë i fortë. Certifikata jonë e kualifikimit të produktit e vërteton këtë, dhe produkti ka një jetë të gjatë shërbimi.


  Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 12

  Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 13


  INSTALLATION DIAGRAM


  Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 14Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 15

  Hardware Tallsen ka një përzgjedhje të gjerë të këmbëve tavoline prej çeliku të pandryshkshëm, këmbëve metalike të tavolinës dhe bazave të tavolinës për aplikime komerciale kërkuese në kujdesin shëndetësor, shërbimet e ushqimit dhe mjedise të vështira, duke përfshirë zonat e jashtme. Shumë dizajne kuzhine kanë zona graniti të varur dhe ato duhet të mbështeten. Bazat dhe këmbët tona kanë pllaka të mëdha të sipërme për të mbështetur sipërfaqen.

  Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 16

  Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 17

  Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 18

  Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 19

  Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 20

  Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 21


  FAQ


  Këmba kabriole

  Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 22

  Kabriola i referohet një këmbë mobilie popullore me gjurin e lakuar nga jashtë dhe kyçin e këmbës të lakuar nga brenda duke përfunduar në një këmbë zbukuruese. Zakonisht lidhet me stilet e mobiljeve antike të Queen Anne dhe Chippendale së bashku me dhe shumë pjesë riprodhuese që kombinojnë stile të ndryshme.

  Kur përdoret me mobiljet Chippendale, këmba e kabriolit zakonisht përfundon me një top dhe këmbë me kthetra. Në shembujt e Mbretëreshës Anne, këmba jastëk ishte e njohur, por stilet e tjera të këmbëve u përdorën gjithashtu me këto këmbë.


  Këmbë lëvizëse flamande

  Këmbët e tavolinës së kuzhinës inox 23

  Ky stil i këmbës së mobiljeve të gdhendur karakterizohet nga rrotulla në krye dhe në fund, shpesh duke u rrotulluar në drejtime të kundërta. Ajo u zhvillua në gjysmën e dytë të shekullit të 17-të dhe është paraqitur në stilet e mobiljeve barok të vonë si Restaurimi dhe William and Mary. Ai u përdor gjithashtu në punën e Gerrit Jensen, i cili projektoi pjesë për Mbretin Charles II.

  Këto referohen gjithashtu si këmbë rrotulluese të dyfishta dhe këmbë S-scroll (një ndryshim është kur seksioni midis rrotullave është i lakuar).


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect