loading
Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 1
Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 2
Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 3
Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 4
Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 5
Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 6
Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 1
Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 2
Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 3
Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 4
Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 5
Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 6

Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës

Paketimi: 4 copë/CATON
MOQ:200 PCS
Data e mostrës: 7--10 ditë
Data e dorëzimit: 15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës


  Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 7


  FURNITURE LEG

  Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 8

  Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 9

  Përshkrimi

  Emri::

  FE8200 Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës

  Lloji:

  Këmbë mobiljesh me bazë alumini bisht peshku

  Materia:

  Hekur me Baze Alumini

  Lartësia:

  Φ60*710mm, 820mm, 870mm, 1100mm

  finlandez:

  Veshje me krom, llak i zi, i bardhë, gri argjendi, nikel, krom, nikel i krehur, spërkatës argjendi

  Paketare:

  4 PCS/CATON

  MOQ:

  500 PCS

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Data e dorëzimit:

  15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës


  PRODUCT DETAILS

  FE8200 Këmbët e mobiljeve me cilindra të sipërme tavoline

  Shumicën e kohës, me pak përjashtime, zor se do t'ju duhet të pyesni veten se sa të gjata keni nevojë të jenë këmbët tuaja të tryezës!

  Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 10
  Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 11
  Megjithatë, me TIPTOE, ju mund të dizajnoni tavolinën tuaj të barit, banakun përgatitor (sipërfaqe pune) ose tavolinën e kafesë dhe të zgjidhni lartësinë e tryezës së dhomës tuaj të ngrënies. për ty!  Ky operacion është bërë shumë i thjeshtë nga TIPTOE: lartësitë e disponueshme korrespondojnë me ato të mobiljeve standarde dhe për këtë arsye do të përputhen në mënyrë të përkryer me mobiljet që tashmë zotëroni.

  Merrni kohë për të menduar për projektin tuaj dhe përcaktoni pjesën më të mirë të tavolinës


  Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 12

  Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 13


  INSTALLATION DIAGRAM


  Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 14Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 15

  Tallsen Hardware është një kompani private e markës gjermane e biznesit të pajisjeve shtëpiake që u shërben klientëve në të gjithë botën. Që nga fillimet tona modeste duke prodhuar një përzgjedhje të vogël mjetesh për përpunimin e drurit, ne jemi përpjekur të nxisim shpirtin krijues të klientëve tanë. Ndërsa zgjerojmë vazhdimisht linjat tona të njohura të produkteve, ne kemi zgjeruar fushëveprimin tonë për të përfshirë pajisjet e kuzhinës, pajisjet e dhomës së ndenjes, pajisjet e zyrës, duke ofruar një sërë produktesh që zgjidhin problemet e përditshme.

  Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 16

  Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 17

  Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 18

  Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 19

  Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 20

  Këmbët e mobiljeve me cilindra të tavolinës 21


  FAQ

  Për instalimet tradicionale me katër këmbë standarde mobiljesh që do të montohen në katër cepat e tavolinës suaj, këtu është një udhëzues i shpejtë instalimi:

  Hapi 1: Përcaktoni se ku dëshironi të montoni këmbët e tavolinës dhe shënoni pozicionin tuaj. Distanca ideale nga buza e tavolinës është 2 inç. Mbani të katër qoshet e qëndrueshme për të siguruar një montim të fortë.

  Hapi 2: Montoni pllakën tuaj të sipërme në pjesën e poshtme të tavolinës duke përdorur vida të përshtatshme për sipërfaqen tuaj.

  Hapi 3: Voila! Tabela juaj është gati për përdorim.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect