loading
Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 1
Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 2
Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 3
Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 4
Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 5
Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 6
Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 1
Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 2
Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 3
Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 4
Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 5
Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 6

Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit

Materiali:Çeliku, plastika, tub përfundimi 20#
Qendra në qendër: 245 mm
Goditja: 90 mm
Forca: 120N-150N

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  GS3190 Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit


  Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 7


  GAS SPRING


  Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 8

  Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 9

  Përshkrimi

  Emri:

  GS3190 Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit

  Materia

  Çeliku, plastika, tub përfundimi 20#, najloni+POM

  Qendër në qendër

  245Mm.

  Goditja në tru

  90Mm.

  Forca

  20N-150N

  Opsioni i madhësisë

  12'-280mm, 10'-245mm, 8'-178mm, 6'-158mm

  Përfundimi i tubit

  Sipërfaqe boje e shëndetshme

  Opsioni i ngjyrave

  Argjend, e zezë, e bardhë, e artë

  Aplikati:

  Varur lart ose poshtë kabinetit të kuzhinës


  PRODUCT DETAILS

  Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit GS3190 është e qëndrueshme dhe jo e ndryshkur, e bërë nga një bërthamë bakri të galvanizuar, e cila parandalon ndryshkjen edhe pas disa vitesh.


  Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 10
  Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 11

  Mblidhni pllakën e thonjve dhe futeni topin në vrimën plastike. Mund ta hiqni kapësen metalike me një kaçavidë. Është i përshtatshëm për dollapët më të rëndë të kuzhinës, valixhet e dhomës së gjumit, kutinë e lodrave ose kutinë e magazinimit, pragun e dritares si dhe tavolinën e palosshme me zinxhir.  Shufra e pistonit duhet të montohet në pozicionin poshtë dhe jo me kokë poshtë në mënyrë që të zvogëlohet fërkimi dhe të sigurohet cilësia më e mirë e performancës së amortizimit dhe amortizimit.  Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 12

  Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 13


  INSTALLATION DIAGRAM


  Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 14

  Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 15

  Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 16

  Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 17

  Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 18

  Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 19

  Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 20

  Mbështetja e kapakut të menteshës së kabinetit 21


  FAQS

  Q1: Si mund ta rregulloj shufrën e pistonit të pranverës së gazit?

  Përgjigje: Shufra e pistonit të sustës së gazit duhet të bëhet duke u rrotulluar në drejtim të kundërt të akrepave të orës


  Pyetja 2: Si mund ta rregulloj drejtimin e bashkimit?

  Përgjigje: Mund të rrotullohet vetëm në drejtim të akrepave të orës për të shmangur rrjedhjen e gazit në zgavër.


  Pyetja 3: Për çfarë peshe dere është e përshtatshme shiriti i gazit 120N?

  A: Shtylla me gaz 120 N është e përshtatshme për derën që peshon më shumë se 26 lbs, 12 kg.


  Q4: Cili është parametri i shiritit 120N?

  A: 120 N / 26 lb / 12 kg (për shtyllë); Gjatësia (qendra e vrimës në qendër të vrimës): 911/16 ''; Udhëtimi pranveror: 314/25 ", distanca midis kushinetëve të ngjeshur: 61/8".


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect