loading
Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 1
Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 2
Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 3
Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 4
Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 5
Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 1
Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 2
Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 3
Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 4
Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 5

Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat

Logoja: E personalizuar
Paketimi: 30 copë/ kuti; 20 copë / kuti kartoni,
Çmimi:EXW,CIF,FOB

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH3320: Doreza e derës me ngjyrë të zezë mat


  Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 6

  HIDDEN ALUMINUM FURNITURE HANDLES


  Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 7

  Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 8

  Emri::

  Doreza e derës me ngjyrë të zezë mat

  Peshë

  139Mm.

  Distanca e vrimës

  200Mm.

  Logo:

  E personalizuar

  Paketare:

  10 copë / kuti; 10 kuti / kuti kartoni,

  Çmim:

  EXW,CIF,FOB

  Data e mostrës:

  7-10 ditë

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti ZhaoQing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  Çdo pikë në kuzhinë është

  një zbukurim i jetës. Si dorezë kabineti.

  Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 9
  Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 10 Stili elegant, shije artistike.

  E thjeshtë dhe me stil, visheni në hapësirë,

  formë e përgjithshme elegante dhe e thjeshtë.

  Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 11  Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 12Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 13


  Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 14
  TALLSEN,HARDWARE FOR HOUSEHOLD!

  Përqendrohuni në furnizimin me pajisje harduerike për mobiljet më të mira në botë dhe ndërtoni platformën për të

  furnizimi më i mirë i harduerit në industri.

  TALLSEN ka qenë në një pozicion udhëheqës në fushën e mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë në Kinë. Gjatë hapjes së tregut, ne paguajmë vazhdimisht

  vëmendje për përmirësimin e profesionalizmit dhe konkurrencës gjithëpërfshirëse të ndërmarrjes. Dhe përpiquni të sjellni shërbimin më profesional, atë

  produkte me cilësi më të mirë, çmimin më të favorshëm dhe shërbimin më në kohë pas shitjes. Ne besojmë fuqishëm se TALLSEN është partneri juaj i besuar. Sinqerisht Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 15

  Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 16

  Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 17

  Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 18

  Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 19

  Doreza e derës me ngjyrë të zezë Mat 20


  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Pyetje: Sa zgjat koha normale e dorëzimit?
  Përgjigje: Rreth 45 ditë.


  Pyetje: Cilat janë kushtet tuaja të dorëzimit?
  A: FOB, CIF dhe EXW.


  Pyetje: Cili është afati juaj i pagesës?
  Përgjigje: Me T/T, 30% depozitë e avancuar pas porosisë së konfirmimit, 70% duhet të paguhet përpara dërgesës.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect