loading
Mentesha alumini të kabinetit rregullues 1
Mentesha alumini të kabinetit rregullues 2
Mentesha alumini të kabinetit rregullues 3
Mentesha alumini të kabinetit rregullues 4
Mentesha alumini të kabinetit rregullues 5
Mentesha alumini të kabinetit rregullues 6
Mentesha alumini të kabinetit rregullues 1
Mentesha alumini të kabinetit rregullues 2
Mentesha alumini të kabinetit rregullues 3
Mentesha alumini të kabinetit rregullues 4
Mentesha alumini të kabinetit rregullues 5
Mentesha alumini të kabinetit rregullues 6

Mentesha alumini të kabinetit rregullues

Materiali: Alumini
Përfundimi: Përfundimi i agatit
Pesha neto: 81 g

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH8839 Mentesha alumini të kabinetit rregullues


  Mentesha alumini të kabinetit rregullues 7


  INSEPARABLE ALUMINUM FRAME HYDRAULIC DAMPING HINGE

  Mentesha alumini të kabinetit rregullues 8

  Mentesha alumini të kabinetit rregullues 9

  Emri i Prodhimit

  TH8839 Mentesha alumini të kabinetit rregullues

  Këndi i hapjes

  100 Gradë

  Trashësia e tabelës së kabinetit

  16-24 mm

  Diametri i vrimës së kornizës së aluminit

  28Mm.

  Gjerësia e kornizës së aluminit

  19-24 mm

  Materia

  Çeliku i petëzuar në të ftohtë

  Përfundon

  Finish agat

  Pesha

  81g

  Aplikati:

  Kabineti me korniza alumini

  Rregullimi i Mbulimit

  -2/+5mm

  Rregullimi i thellësisë

  -3.2/+1mm

  Rregullimi i bazës

  -2/+2mm

  Thellësia e kupës së menteshës 11.5Mm.
  Paketa: 2 copë/çantë polifonike, 200 copë/karton

  Mbyllje e butë

  Po..


  PRODUCT DETAILS

  Mentesha alumini të kabinetit rregullues 10

  TH8839 Mentesha e kabinetit rregullues prej alumini janë pajisje mobiljesh të klasit të parë Tallsen. Ka një peshë neto 81 gram dhe është bërë nga materiali alumini dhe i veshur me një sipërfaqe klasike të zezë Agat. Mentesha alumini të kabinetit rregullues 11
  Mentesha alumini të kabinetit rregullues 12 Është mentesha njëkahëshe e pajisur me kënd 100 gradë dhe amortizues hidraulik që siguron hapje dhe mbyllje të butë dhe të heshtur.
  Mentesha është projektuar posaçërisht për bordin e kornizës prej alumini me gjerësi 19-24 mm. Ka vida majtas/djathtas, lart/poshtë dhe mbrapa/para për ju që të modifikoni lehtësisht një pozicion të përsosur të menteshës. Mentesha alumini të kabinetit rregullues 13  Mentesha alumini të kabinetit rregullues 14Mentesha alumini të kabinetit rregullues 15Mentesha alumini të kabinetit rregullues 16

  Mbivendosje e plotë

  Gjysmë mbivendosje Embed  Mentesha alumini të kabinetit rregullues 17


  I NSTALLATION DIAGRAM

  Mentesha alumini të kabinetit rregullues 18

  Mentesha alumini të kabinetit rregullues 19

  Tallsen Hardware projekton, prodhon dhe furnizon pajisje funksionale për projekte ndërtimi ekskluzive rezidenciale, mikpritëse dhe komerciale në të gjithë globin. Ne u shërbejmë importuesve, distributorëve, supermarketeve, projekteve inxhinierike dhe shitës me pakicë, etj. Për ne, nuk ka të bëjë vetëm me pamjen e produkteve, por ka të bëjë me mënyrën se si funksionojnë dhe ndjehen. Meqenëse ato përdoren çdo ditë, ato duhet të jenë të rehatshme dhe të ofrojnë një cilësi që mund të shihet dhe ndjehet. Etika jonë nuk ka të bëjë me përfundimin, ka të bëjë me prodhimin e produkteve që ne i duam dhe që klientët tanë duan t'i blejnë.

  Mentesha alumini të kabinetit rregullues 20

  Mentesha alumini të kabinetit rregullues 21

  Mentesha alumini të kabinetit rregullues 22

  Mentesha alumini të kabinetit rregullues 23

  Mentesha alumini të kabinetit rregullues 24

  Mentesha alumini të kabinetit rregullues 25


  FAQ:

  P1: Sa ngjyra të përfundimit ka mentesha?

  Përgjigje: Nikel, tunxh i kuq, tunxh jeshil, bakër, ari.

  P2: Cilat janë tre mënyrat e menteshës suaj?

  Përgjigje: Mbivendosje e plotë, Gjysmë mbivendosje, Embed

  Q3: Sa është gjerësia e bordit të aluminit?
  A: 19-24 mm gjerësi për kornizën e aluminit

  Q4: A është e lehtë për instalim?
  Përgjigje: Po, përveç kësaj ne kemi një video instalimi për ta shkarkuar.

  P5: A keni një mënyrë komunikimi të menjëhershëm?

  Përgjigje: Whatsapp, Twitter, WeChat dhe Skype.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect