loading
Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 1
Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 2
Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 3
Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 4
Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 5
Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 1
Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 2
Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 3
Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 4
Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 5

Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura

Materiali: Çelikë të mbështjellë të ftohtë
Përfundimi: i veshur me nikel
Pesha neto: 80 g
Aplikimi: Kabineti, Kuzhina, Garderoba

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH5619 menteshat e dyerve të kabinetit mbyll me tampon të fshehura


  Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 6


  Mentesha e pandashme e amortizimit hidraulike (Një drejtim)

  Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 7


  Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 8

  Emri i Prodhimit

  Mentesha të kabinetit me futje hidraulike

  Këndi i hapjes

  100°

  Paketa:

  2 copë/çantë polifonike, 200 copë/karton

  Trupi i menteshës dhe trashësia e materialit bazë

  1.0Mm.

  Trashësia e derës

  14-20 mm

  Materia

  çeliqet e petëzuara në të ftohtë

  Përfundon

  i veshur me nikel

  Pesha

  80g

  Aplikati:

  Kabineti, Kuzhina, Garderoba

  Rregullimi i bazës

  -2.5/+2.5mm

  Rregullimi i thellësisë

  -3/+3.5mm

  Madhësia e shpimit të derës (K) 3-7 mm
  Trashësia e derës 14-20 mm  Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 9

  Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 10


  PRODUCT DETAILS

  Ky material është çeliku i mbështjellë në të ftohtë.
  Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 11
  Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 12 Mute, kundër përplasjes, siguri.
  Mentesha të kabinetit me futje hidraulike TH5619 gjithashtu ofrojnë mentesha të plota me mbivendosje me një veçori mbylljeje të butë që parandalon përplasjen. Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 13

  Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 14

  Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 15


  Për më shumë se një dekadë, Tallsen Hardware ka ofruar menteshat e dyerve me cilësi të lartë me çmimet më të mira të mundshme. Ne ofrojmë në internet përzgjedhjen më të madhe të menteshave të dyerve për banim, komercial, të rëndë dhe detar, si dhe aksesorë të dyerve si vida druri, ndalesa të menteshave të derës, kapëse topash, bulona shpëlarëse dhe më shumë. Përveç ofertës sonë të produkteve premium nga prodhuesit kryesorë në botë të menteshave, Tallsen Hardware prodhon një linjë të personalizuar të produkteve të menteshave të dyerve.

  Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 16


  Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 17

  Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 18

  Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 19

  Mbyllni menteza të dyerve të kabinetit të mbyllura të fshehura 20


  FAQ

  Q1: Cila është sasia minimale e porosisë për blerjen e parë?

  A: Mentesha e kabinetit 10,000 copë për blerjen tuaj të parë

  Q2: Sa është kapaciteti i ngarkimit për kontejnerin 20 ft?

  A: Kapaciteti maksimal i ngarkimit është 22 ton

  Pyetja 3: A e mbështet situatën e ngulitur me varëse.

  Përgjigje: Po, plot, gjysmë dhe ngulitje 3 mënyrash.

  Q4: Çfarë duhet të bëjmë nëse kanë ndodhur defekte të cilësisë pas marrjes së mallrave?

  Përgjigje: Ju lutemi kontrolloni kushtet tona të kthimit dhe ndiqni udhëzuesin.

  P5: A është e mundur të ngarkoni produktet e përzierjes në një enë?

  Përgjigje: Po, është në dispozicion.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect