loading
Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 1
Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 1

Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim

Modeli: TH3309
Lloji: Clip-on
Këndi i hapjes: 100 gradë
Mbyllje e butë: po
Mbulesa:

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Mentesha standarde e dyerve të kabinetit të kuzhinës, mbyllje e qetë dhe e ngadaltë


  Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 2


  Mbivendosje e plotë e fshehtë 100 gradë 35 mm e rregullueshme Mentesha e dyerve me mbyllje të buta


  Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 3  Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 4

  Emri:

  Mentesha të shpejta të futura të kabinetit

  Lloji

  Clip-on One Way

  Këndi i hapjes

  100°

  Diametri i kupës së menteshës 35Mm.

  Materia

  Çelik inox, i veshur me nikel

  Mbyllje e butë hidraulike

  po

  Rregullimi i thellësisë

  -2mm/ +2mm

  Rregullimi i bazës (lart/poshtë)

  -2mm/ +2mm

  Rregullimi i mbulimit të derës
  0mm/ +6mm
  Trashësia e përshtatshme e pllakës 15-20 mm
  Thellësia e kupës së menteshës 11.3Mm.
  Distanca e vrimës së vidës së filxhanit të menteshës 48Mm.
  Madhësia e shpimit të derës 3-7 mm
  Lartësia e pllakës së montimit H=0
  Paketa: 2 copë/polybag 200 copë/karton


  Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 5

  Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 6  PRODUCT DETAILS


  Mentesha e dyerve të kabinetit që mbyllet vetë

  TH3309 Mentesha të kabinetit me mbivendosje të ndryshueshme janë për çdo dhomë f kabinete plotësisht funksionale f kabineti i paqartë. Mentesha Tallsen ofrojnë qëndrueshmëri, mburrje të shkëlqyeshme për të qëndruar më shumë se pjesa tjetër e menteshave nga të tjerët.  Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 7
  Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 8


  Damper i shkëlqyer i integruar

  Mentesha të kabinetit pa kornizë janë të pajisura me një amortizues superior për funksionim super të qetë me shpejtësi të përshtatshme mbylljeje për të mbrojtur duart dhe gishtat tuaj. Hapet dhe mbyllet në heshtje për një ambient shtëpie jo shqetësues dhe komod.
  Mbyllje e qetë dhe e butë

  Mentesha të mbylljes së butë Tallsen kanë një mekanizëm që lejon derën e kabinetit të mbyllet butësisht përpara se të mbyllet plotësisht. Nuk vijnë më tinguj të ashpër nga përplasja e dyerve të kabinetit.


  Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 9

  Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 10

  INSTALLATION DIAGRAM

  Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 11

  Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 12

  Kjo mentesha e derës së rëndë të kabinetit të kuzhinës vjen nga një kompani Tallsen. Tani kemi një zonë moderne industriale prej më shumë se 13,000 metra katrorë, më shumë se 400 punonjës profesionistë, 28 vjet përvojë prodhimi dhe teknologji të klasit të parë të prodhimit.


  Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 13  Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 14

  Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 15

  Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 16

  Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 17

  Kapëse 3d, e rregulluar 100 gradë, e fshehtë, mbylle e butë Kabineti menteshë e dyerve në një drejtim 18


  FAQ:

  P1: Sa drejtime rregullimi ka mentesha juaj?

  Përgjigje: Rregullo lart e poshtë; majtas dhe djathtas; para dhe mbrapa.


  Pyetja 2: A mund të përdoren menteshat tuaja në mënyrë universale?

  Përgjigje: Është plotësisht funksionale për dollapët e çdo dhome.


  Pyetja 3: A është mentesha pa kornizë apo kornizë?

  Përgjigje: Është mentesha pa kornizë


  P4: Mentesha juaj vjen nga Deutschland?

  Përgjigje: Po, Tallsen është markë e regjistruar në tregun gjerman.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect