loading
Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 1
Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 2
Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 3
Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 4
Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 5
Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 1
Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 2
Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 3
Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 4
Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 5

Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit

Rregullimi i mbulimit:-2.5/+2.5mm
Rregullimi i thellësisë: -3/+3.5mm
Rregullimi i bazës:-2/+2mm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH3329 Amortizim i menteshave të fshehura të kabinetit


  Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 6

  CLIP-ON HYDRAULIC DAMPING HINGE

  Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 7

  Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 8

  Emri i Prodhimit

  TH3329 Amortizim i menteshave të fshehura të kabinetit

  Këndi i hapjes

  100 Gradë

  Thellësia e kupës së menteshës

  11.3

  Diametri i kupës së menteshës

  35Mm.

  Trashësia e derës

  14-20 mm

  Materia

  çeliqet e petëzuara në të ftohtë

  Përfundon

  i veshur me nikel

  Pesha

  80g

  Paketa: 200 copë / kuti kartoni
  Lartësia e pllakës së montimit H=0

  Aplikati:

  Kabineti, Kuzhina, Garderoba

  Rregullimi i mbulesës 0/+5 mm

  Rregullimi i thellësisë

  -2/+3mm

  Rregullimi i bazës

  -2/+2mm


  PRODUCT DETAILS

  Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 9

  Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 10

  Shumë e ngjashme me menteshën e plotë të mbivendosjes, por lejon që një derë të montohet në të dyja anët e një paneli qendror të karkasës . Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 11
  Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 12 Testi i ciklit 5000 herë, super ngarkesë
  Ky lloj i veçantë menteshë përdoret shpesh në veshjet e dhomave të gjumit, si dhe në kuzhina. Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 13


  Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 14


  Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 15Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 16Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 17

  Mbivendosje e plotë

  Gjysmë mbivendosje Embed

  Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 18
  I NSTALLATION DIAGRAM


  Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 19

  Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 20

  COMPANY PROFILE

  Tallsen Hardware projekton, prodhon dhe furnizon pajisje funksionale për projekte ndërtimi ekskluzive rezidenciale, mikpritëse dhe komerciale në të gjithë globin. Ne u shërbejmë importuesve, distributorëve, supermarketeve, projekteve inxhinierike dhe shitës me pakicë etj. Për ne, nuk ka të bëjë vetëm me pamjen e produkteve, por ka të bëjë me mënyrën se si funksionojnë dhe ndjehen. Duke qenë se ato përdoren çdo ditë, ata duhet të jenë të rehatshëm dhe të ofrojnë një cilësi që mund të shihet dhe të ndihet. Etika jonë nuk ka të bëjë me përfundimin, ka të bëjë me prodhimin e produkteve që ne i duam dhe që klientët tanë duan t'i blejnë.

  Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 21

  Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 22

  Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 23

  Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 24

  Zbutja e menteshave të fshehura të kabinetit 25


  FAQ

  Q1: Ku mund t'i blej produktet tuaja?

  Përgjigje: Të gjitha produktet tona janë ose stok ose të disponueshme për porosi speciale.

  Q2: Si mund ta pastroj pajisjen time dekorative?

  Përgjigje: Për rezultate më të mira, përdorni vetëm një leckë të butë, ujë dhe një sapun të butë, jo alkalik.

  Q3: Si mund të zgjedh menteshën e duhur të kabinetit?

  Kjo varet nga mbivendosja e derës suaj.

  Q4: Cila është lartësia e paracaktuar e bazës?

  A: Baza është vendosur H= 0.

  Q5: Sa mentesha më duhen nëse dera e kabinetit tim është mbi 1000 mm?

  Përgjigje: Ju duhen të paktën 3 pjesë mentesha


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect