loading
Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 1
Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 2
Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 3
Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 4
Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 5
Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 1
Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 2
Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 3
Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 4
Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 5

Mentesha të dyerve të kabinetit të futur

Rregullimi i bazës (lart/poshtë):-2mm/+3mm
Pesha e menteshës: 111 g
Paketa: Qese polifonike, kuti kartoni

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH3319 mentesha të dyerve të kabinetit të futur


  Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 6


  HINGE

  Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 7

  Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 8

  Përshkrimi i prodhimit

  Emri:

  TH3319 mentesha të dyerve të kabinetit të futur

  Lloji

  Mentesha e pandashme

  Këndi i hapjes

  100°

  Diametri i kupës së menteshës

  35Mm.

  Tipi i produktit

  Një mënyrë

  Rregullimi i thellësisë

  -2mm/+2mm

  Rregullimi i bazës (lart/poshtë)

  -2mm/+3mm

  Pesha e menteshës:

  111g

  Paketa:

  2 copë/çantë polifonike, 200 copë/karton


  PRODUCT DETAILS

  Materiali i menteshës fikse hidraulike të amortizimit TH3319 është prej pllake çeliku të mbështjellë të ftohtë, me fortësi të lartë dhe me cilindër vaji. Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 9
  Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 10 Vida të rregullueshme përdoren për rregullimin e distancës (para, pas, majtas dhe djathtas).
  Vidhat e këtij produkti janë vrima të vidhave të trokitura me rubinet e nxjerrjes. Pas rregullimeve të shumta, ato nuk do të rrëshqasin. Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 11

  Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 12


  INSTALLATION DIAGRAM


  Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 13

  Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 14

  Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 15

  Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 16

  Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 17

  Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 18

  Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 19

  Mentesha të dyerve të kabinetit të futur 20


  FAQS:

  Q1: A keni sistem të cilësisë?

  A: Po ne kemi. Ne kemi ngritur sistemin tonë të cilësisë dhe kemi kontrolluar mirë cilësinë e prodhimit sipas udhëzimeve dhe kërkesave në të dhe kemi kontrolluar mirë çdo procedurë gjatë prodhimit në masë.


  Q2: Cila është klasa e çelikut inox që po punoni tani?

  Përgjigje: Ne jemi duke punuar kryesisht në Materialet SUS304 dhe SUS201.


  P3: Çfarë informacioni duhet t'ju jap për t'ju kërkuar?

  Përgjigje: Nëse keni vizatime ose mostra, ju lutemi mos ngurroni të na dërgoni dhe na tregoni kërkesat tuaja të veçanta, të tilla si materiali, toleranca, trajtimet sipërfaqësore dhe sasia që ju nevojitet.


  Q4: Po në lidhje me politikën tonë të mostrës?

  Përgjigje: Ne do t'ju paguajmë tarifën e mostrës sa më pak që të mundemi, do të bëjmë çmos për t'ju ofruar një mostër falas. Megjithatë, ju duhet të paguani koston e korrierit me ekspres si: DHL, TNT, UPS dhe FEDEX.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect