loading
Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 1
Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 2
Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 3
Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 4
Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 5
Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 6
Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 1
Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 2
Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 3
Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 4
Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 5
Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 6

Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë

Aplikimi: dollap, dollap, gardërobë, dollap
Rregullimi i mbulimit: + 5 mm
Rregullimi i thellësisë: -2/+3mm
Rregullimi i bazës:-2/+2mm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH3319 Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë me mbështjellje të ftohtë vetë-mbyllëse rregulluese


  Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 7


  INSEPARABLE HYDRAULIC DAMPING HINGE

  Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 8

  Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 9

  Emri i Prodhimit

  TH3319 Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë me mbështjellje të ftohtë vetë-mbyllëse rregulluese

  Këndi i hapjes

  100 Gradë

  Trashësia e kupës së menteshës

  11.3Mm.

  Diametri i filxhanit të menteshës

  35Mm.

  Trashësia e përshtatshme e pllakës

  14-20 mm

  Materia

  çelik i petëzuar në të ftohtë

  Përfundon

  i veshur me nikel

  Pesha

  80g

  Aplikati:

  kabineti, dollapi, garderoba, dollapi

  Thellësia e kupës së menteshës 11.3Mm.
  Madhësia e shpimit të derës 3-7 mm

  Rregullimi i Mbulimit

  +5 mm

  Rregullimi i thellësisë

  -2/+3mm

  Rregullimi i bazës

  -2/+2mm

  Lartësia e pllakës së montimit H=0
  Paketa: 200 copë / kuti kartoni.


  E thënë thjesht, kabinetet tuaja funksionojnë po aq mirë sa funksionojnë për shkak të menteshave që zgjidhni. Mentesha të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë TH3319 që mbyllen vetë janë zgjedhja juaj. Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 10
  Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 11

  Dhe këto pjesë të forta dhe të qëndrueshme të harduerit paketojnë një grup të tërë funksionaliteti në një të vogël

  paketë—gjithçka nga rregullimi i plotë deri te cilësimet e mbylljes së butë të cilat mund të personalizohen sipas dëshirës tuaj.

  Ne kemi një shumëllojshmëri të gjerë të stileve dhe opsioneve të menteshave të kabinetit nga prodhuesit e nivelit të lartë.

  Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 12

  Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 13Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 14Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 15
  Mbivendosje e plotë Gjysmë mbivendosje Embed

  Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 16

  INSTALLATION DIAGRAM

  Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 17

  Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 18

  Tallsen Hardware, si prodhuesi kryesor i pajisjeve të mobiljeve të sistemeve të menteshave me funksion të rëndë, me performancë të lartë, ka prodhuar mentesha premium për 23 vjet. Tallsen është një kompani me bazë në Kinë që aktualisht shërben më shumë se 20 tregje ndërkombëtare. Tallsen, me më shumë se 200 punonjës, fokusohet ekskluzivisht në sistemet e menteshave të rregullueshme të nivelit të lartë. Me kërkesat e larmishme teknike, të sigurisë dhe të projektimit të arkitekturës moderne, Tallsen synon vazhdimisht të tejkalojë kërkesat dhe pritshmëritë e klientëve tanë me sisteme menteshash shumë të qëndrueshme dhe funksionale.

  Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 19


  Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 20

  Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 21

  Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 22

  Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 23

  Mentesha të kabinetit të kabinetit prej çeliku të mbështjellë në të ftohtë që mbyllen vetë 24


  FAQ:

  P1: Cilat parametra duhet të fokusohem për të modifikuar?

  A: Parametri H, D, K si manuali ynë


  Q2: Cila zonë përdoret gjerësisht mentesha?

  A: Mund të përdoret në shtëpi, hotel, ndërtesë tregtare.


  P3: A është rezistent ndaj ndryshkut për një kohë të gjatë?

  Përgjigje: Po, boja e nikles i reziston korrozionit.


  P4: Sa mentesha paketoni në një kuti kartoni?
  A: dyqind copë.


  P5: Sa mentesha ka në një enë 40 këmbë?

  A: 360 mijë copë


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect