loading
Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 1
Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 2
Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 3
Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 4
Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 5
Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 1
Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 2
Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 3
Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 4
Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 5

Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle

Pesha neto: 80 g
Rregullimi i mbulimit: + 5 mm
Rregullimi i thellësisë:-2/+3.5mm
Rregullimi i bazës:-2/+2mm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  TH5619 Mentesha të fiksuara të kabinetit të buta të mbyllura


  Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 6


  FIXED REINFORCE-TYPE HINGE

  Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 7

  Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 8

  Emri i Prodhimit

  TH5619 Mentesha të fiksuara të kabinetit të buta të mbyllura

  Këndi i hapjes

  100Gradë

  Trashësia e kupës së menteshës

  11.3Mm.

  Diametri i filxhanit të menteshës

  35Mm.

  Trashësia e përshtatshme e pllakës

  14-20 mm

  Materia

  çelik i petëzuar në të ftohtë

  Përfundon

  i veshur me nikel

  Pesha

  80g

  Paketa: 2 copë/çantë polifonike, 200 copë/karton

  Rregullimi i Mbulimit

  +5 mm

  Rregullimi i thellësisë

  -2/+3.5mm

  Rregullimi i bazës

  -2/+2mm


  PRODUCT DETAILS

  Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 9

  Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 10

  TH5619 Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Close mund të mbështillen plotësisht ose gjysmë dhe ngjiten me vida në skajin e brendshëm të një hapjeje të kornizës së fytyrës. Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 11
  Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 12 Varet e mbështjelljes janë të disponueshme në versione banimi, mobiljesh dhe institucionale të rënda. Dhe për këtë, është mentesha e tipit Insperable, mund të arrijë të rregullueshme lart-poshtë. para-mbrapa, majtas dhe djathtas.
  Sa i përket madhësisë, mund të shohim nga sipërfaqja, 1/2'' dhe 1-1/4'', ato janë të madhësisë së zakonshme. Dhe ne mund ta bëjmë atë 1-3/16'' dhe 1-3/8''dhe 1-1/2'' në të njëjtën kohë. Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 13
  Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 14Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 15Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 16
  Mbivendosje e plotë Gjysmë mbivendosje Embed

  Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 17  INSTALLATION DIAGRAM


  Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 18

  Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 19

  COMPANY PROFILE

  Tallsen Hardware mban një pozicion të mirëpërcaktuar në mbarë botën për shkak të talentit të tij natyror për inovacion, vëmendjes së kujdesshme ndaj cilësisë, efikasitetit të shërbimit ndaj klientit dhe besueshmërisë së fituar gjatë më shumë se 20 viteve përvojë. Tallsen është një nga markat më të njohura në mesin e kompanive të vogla, të mesme dhe të mëdha në industrinë e mobiljeve.

  Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 20


  Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 21

  Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 22

  Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 23

  Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 24

  Mentesha të fiksuara të kabinetit Soft Mbylle 25


  FAQ:

  Q1: A ofroni derën e kabinetit?

  Përgjigje: Ne ofrojmë vetëm menteshën.

  Q2: Çfarë është MDF?

  Përgjigje: Është fibër me densitet të mesëm

  Q3: A do të marr përditësime të statusit dhe informacione gjurmuese?

  Përgjigje: Po, do të merrni përditësime me email në lidhje me statusin e porosisë tuaj

  Q4: Si mund të bëj një porosi?

  Përgjigje: Rezervoni fjalët dhe konsulenti ynë do të ndjekë.

  Q5: Sa taksa duhet të paguaj?

  Përgjigje: Mund të kontrolloni të dhënat tuaja lokale me porosi.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect