loading

Masat paraprake për blerjen e hekurudhës rrëshqitëse

1. Trajtimi i sipërfaqes së hekurudhës me rrëshqitje: Kjo mund të shihet me sy të lirë. Ju nuk keni nevojë të dëgjoni shumë histori shitjesh, mund ta kuptoni natyrshëm.

2. Struktura dhe materiali i shiritit të rrëshqitjes: Shikoni trashësinë e prerjes tërthore të materialit metalik të hekurudhës së rrëshqitjes dhe strukturën e saj, cilësia e hekurudhës së rrëshqitjes që zakonisht përdor shumë pjesë plastike nuk është aq e mirë sa hekurudha e rrëshqitjes tërësisht metalike.

3. Graviteti specifik: zakonisht i referohet peshës së së njëjtës gjatësi ose njësi vëllimi, këtu i referohet peshës së hekurudhës rrëshqitëse të të njëjtit lloj (siç janë dy shina).

4. Zbatueshmëria: Sapo të zgjasni shinat e poshtme, mund të ndjeni peshën, forcën, etj.

Ndani atë që ju pëlqen


Rekomandohet për ju.
nuk ka të dhëna
Bëhu në kontakt me ne.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
nuk ka të dhëna
E drejta e autorit © 2023 TALLSEN HARDWARE - lifisher.com | Harta e faqes 
detect