loading

Prodhimi i rrëshqitjes

Ndjenja e butë dhe e heshtur e bën shtëpinë të ndihet më e ngrohtë dhe më komode. Produktet e hekurudhës rrëshqitëse të rafinuara nga teknologjia e prodhimit të hekurudhës rrëshqitëse janë të shkëlqyera në punim, të kombinuara me cilindrin hidraulik të qëndrueshëm dhe janë dashur nga gjithnjë e më shumë njerëz vendas. Ai mbështetet në një teknologji të re për t'u përshtatur me shpejtësinë e mbylljes së sirtarit. Produkti përdor teknologjinë e tamponit hidraulik për ta bërë sirtarin të mbyllet ngadalë kur ka një distancë të caktuar nga kufiri i sirtarit, duke zvogëluar forcën e goditjes dhe duke krijuar një efekt të rehatshëm kur mbyllet. Ajo është e pajisur me një hekurudhë rrëshqitëse amortizimi. Bëjini mobiljet më të nivelit të lartë, zvogëloni forcën e goditjes për të krijuar një efekt të rehatshëm kur mbyllen dhe sigurohuni që edhe në përdorim afatgjatë, të mos ketë nevojë për mirëmbajtje.

QQ20210917110621

Ndani atë që ju pëlqen


Rekomandohet për ju.
nuk ka të dhëna
Bëhu në kontakt me ne.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
nuk ka të dhëna
E drejta e autorit © 2023 TALLSEN HARDWARE - lifisher.com | Harta e faqes 
detect