loading

Qendra e Testimit të Standardeve Evropiane Tallsen

Pershendetje te gjitheve! Gëzohem që u njohëm! Unë jam Hinson, këshilltar marketingu jashtë shtetit i TALLSEN Hardware. Tani do t'ju tregoj Qendrën e Eksperimentit të Produkteve Moderne dhe Profesionale TALLSEN.

Ai mbulon 200 metra katrorë dhe përmban më shumë se 10 njësi instrumentesh testimi eksperimentale me precizion të lartë, duke përfshirë testuesin e spërkatjes së kripës së menteshave, testuesin e çiklizmit me mentesha, testuesin e mbingarkesës së binarëve të rrëshqitjes, matësin e forcës së ekranit dixhital, testuesin e mekanikës universale dhe testuesin e fortësisë Rockwell, etj.

Qendra e eksperimenteve është në përputhje me standardin ndërkombëtar ISO dhe standardin evropian EN1935 për produktet e gatshme.

1 rr Vrazhdësia e trajtimit sipërfaqësor është më e vogël ose e barabartë me 6.3 UM

2 nd Mentesha hapet dhe mbyllet 80,000 herë me peshën 7.5 kg

3 rd Mentesha hekuri arrijnë 9 th notoni në testin e spërkatjes së kripës neutrale 48 orëshe ndërsa menteshat inox arrijnë 10 th nota në 72 orë test me spërkatje me kripë acidi

4 th Binarët e rrëshqitjes arrijnë 80,000 herë hapjen dhe mbylljen me peshën 35 kg

Secila prej lidhjeve tona të prodhimit kontrollohet rreptësisht dhe prodhohet në përputhje me standardet gjermane të cilësisë. Pra, kjo është arsyeja pse Tallsen hyn shpejt në tregun ndërkombëtar dhe merr njohjen e gjerë. Faleminderit!

Ndani atë që ju pëlqen


Rekomandohet për ju.
nuk ka të dhëna
Bëhu në kontakt me ne.
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
nuk ka të dhëna
E drejta e autorit © 2023 TALLSEN HARDWARE - lifisher.com | Harta e faqes 
detect