loading
Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 1
Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 2
Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 3
Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 4
Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 5
Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 6
Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 7
Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 1
Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 2
Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 3
Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 4
Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 5
Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 6
Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 7

Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç

Madhësia:420*230*235mm
Materiali: SUS 304
Distanca e vrimës: 34-35 mm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç

  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 8

  KITCHEN FAUCET

  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 9

  Përshkrimi

  Emri::

  98009 Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç

  Distanca e vrimës:

  34-35 mm

  Materiali:

  SUS 304

  Devijimi i ujit :

  0,35Pa-0,75Pa

  N.W.:

  1.2Kështë

  Madhësia:

  420*230*235Mm.

  Ngjyra:

  I zezë

  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Tubi i hyrjes:

  Zorrë me gërsheta prej çelik inox 60 cm

  Çertifikimi:

  CUPC

  Paketa::

  1 Vendosa
  Aplikacion:

  Kuzhinë/Hotel

  Garancia: 5 Vite  PRODUCT DETAILS

  980093 Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç

  Rubineti i kuzhinës i zi mat me mbrojtje me shumë shtresa i reziston ndryshkut, korrozionit dhe njollosjes. Për ta mbajtur rubinetin të pastër dhe gjithmonë të ri, thjesht fshijeni me një leckë të butë.


  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 10

  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 11

  Rubinetat e kuzhinës me spërkatës tërheqës janë të lidhur paraprakisht me zorrët e brendshme PEX të ndërlidhura të kategorisë ushqimore, duke siguruar ujë të pastruar.


  Rubineti i zi përmban kontroll me një dorezë të rrjedhës së ujit dhe temperaturës. Është me hark të lartë me rrotullim 360 gradë.

  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 12
  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 13

  Ky rubinet i ri i lavamanit me spërkatës ofron një zgjedhje midis një rryme pa spërkatje, të gazuar, një spërkatje të fuqishme ose pauzë.

  Të gjitha pjesët e rubinetit të kuzhinës me spërkatës janë të instaluara paraprakisht. Gjithçka që ju nevojitet mjeti i instalimit është një çelës i rregullueshëm për lidhjen e valvulës së linjës së furnizimit.

  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 14


  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 15

  Tubi i hyrjes së ujit 60 cm i zgjatur është për larjen falas të perimeve, ushqimeve, enëve dhe enëve të tjera të kuzhinës.

  Në 73.4℉, fshijeni butësisht sipërfaqen e rubinetit komercial me një leckë të bardhë pambuku të zhytur në anomali 100 herë. Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 16  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 17


  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 18

  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 19

  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 20


  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 21

  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 22


  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 23

  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 24  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 25

  Tallsen Hardware i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare të prodhimit, të autorizuar nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimi i cilësisë zvicerane SGS dhe certifikimi CE. Tallsen ka ngritur punëtori të plotë të automatizuar të stampimit, punëtori të automatizuar të prodhimit të menteshave, punëtori të automatizuar të prodhimit të sustave të gazit dhe punëtori të automatizuar të prodhimit të rrëshqitjeve të sirtarit, duke realizuar montimin dhe prodhimin automatik të menteshës, sustës me gaz dhe rrëshqitjes së sirtarit.


  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 26


  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 27Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 28

  Rubineti i zi i kuzhinës me zorrë të zgjatur 24 inç 29

  Pyetje Dhe Përgjigje:


  Shpëlarje paraprake

  Ngjashëm me një rubinet tërheqës, por më i kufizuar në gamën e tij, një rubinet para shpëlarjeje ka një kokë të ndashme që lëviz direkt poshtë nga gryka ose zorra e ankoruar. Megjithëse shkathtësia e lëvizjes është zakonisht dukshëm më e vogël se tërheqja, ka avantazhe. Rubinetat e stilit para shpëlarjes kanë tendencë të kenë një hark të lartë, ose grykë pate, për të akomoduar shtrirjen poshtë të kokës. Përveç lejimit të funksionalitetit shtesë të lejimit të madhësive ndonjëherë të vështira të tenxhereve të mëdha, kjo çon në dizajne unike, tërheqëse, me një numër përfundimesh të ndryshme. Gjithashtu, përdoruesit rrezikojnë më pak të bëjnë një rrëmujë të madhe uji për shkak të gamës së kufizuar të lëvizjes.

  Spërkatës anësor

  Nëse dizajni i një koke të ndashme të grykës nuk është pamja që ju kërkoni, rubinetat e kuzhinës me një spërkatës anësor janë një opsion klasik që ka qenë i popullarizuar prej vitesh. Spërkatësi anësor u jep përdoruesve mundësinë për të lëvizur ujin, për të sulmuar grimcat e forta të ushqimit nga afër dhe për të mbajtur spërkatësin anësor pa papastërti duke përdorur një rubinet të ndarë nga vetë gryka. Mund të jetë pjesë e një konfigurimi me një vrimë ose me shumë vrima, në varësi të stilit që dëshironi.
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect