loading
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 1
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 2
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 3
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 4
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 5
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 6
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 7
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 8
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 9
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 10
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 1
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 2
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 3
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 4
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 5
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 6
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 7
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 8
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 9
Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 10

Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës

Madhësia:420*230*235mm
Materiali: SUS 304
Distanca e vrimës: 34-35 mm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës

  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 11

  KITCHEN FAUCET

  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 12

  Përshkrimi

  Emri::

  98009 Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës

  Distanca e vrimës:

  34-35 mm

  Materiali:

  SUS 304

  Devijimi i ujit :

  0,35Pa-0,75Pa

  N.W.:

  1.2Kështë

  Madhësia:

  420*230*235Mm.

  Ngjyra:

  I zezë

  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Tubi i hyrjes:

  Zorrë me gërsheta prej çelik inox 60 cm

  Çertifikimi:

  CUPC

  Paketa::

  1 Vendosa
  Aplikacion:

  Kuzhinë/Hotel

  Garancia: 5 Vite  PRODUCT DETAILS

  980093 Rrotullim 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës

  Rubineti i kuzhinës i zi mat me mbrojtje me shumë shtresa i reziston ndryshkut, korrozionit dhe njollosjes. Për ta mbajtur rubinetin të pastër dhe gjithmonë të ri, thjesht fshijeni me një leckë të butë.


  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 13

  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 14

  Rubinetat e kuzhinës me spërkatës tërheqës janë të lidhur paraprakisht me zorrët e brendshme PEX të ndërlidhura të kategorisë ushqimore, duke siguruar ujë të pastruar.


  Rubineti i zi përmban kontroll me një dorezë të rrjedhës së ujit dhe temperaturës. Është me hark të lartë me rrotullim 360 gradë.

  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 15
  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 16

  Ky rubinet i ri i lavamanit me spërkatës ofron një zgjedhje midis një rryme pa spërkatje, të gazuar, një spërkatje të fuqishme ose pauzë.

  Të gjitha pjesët e rubinetit të kuzhinës me spërkatës janë të instaluara paraprakisht. Gjithçka që ju nevojitet mjeti i instalimit është një çelës i rregullueshëm për lidhjen e valvulës së linjës së furnizimit.

  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 17


  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 18

  Tubi i hyrjes së ujit 60 cm i zgjatur është për larjen falas të perimeve, ushqimeve, enëve dhe enëve të tjera të kuzhinës.

  Ka dy mënyra të rrjedhjes së ujit, duke shkumëzuar një dush. Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 19  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 20


  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 21

  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 22

  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 23


  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 24

  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 25


  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 26

  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 27  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 28

  Në të ardhmen, Tallsen Hardware do të fokusohet më shumë në dizajnin e produktit, duke lejuar që produkte më të shkëlqyera të prodhohen përmes dizajnit kreativ dhe mjeshtërisë së hollë, në mënyrë që çdo vend në botë të mund të shijojë komoditetin dhe lumturinë e sjellë nga produktet Tallsen.

  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 29


  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 30Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 31

  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 32

  Pyetje Dhe Përgjigje:


  Doreza e vetme

  Një rubinet me një vrimë, i quajtur gjithashtu rubineti me një dorezë, ka të bëjë më shumë me funksionalitetin e instalimit se çdo gjë tjetër. Është pikërisht ashtu siç sugjeron emri: nevojitet vetëm një vrimë në lavaman ose banak për të akomoduar të gjithë pajisjen. Rubineti përbëhet thjesht nga një grykë e harkuar, ku del uji dhe një dorezë kontrolli. Megjithatë, mos u mashtroni nga koncepti i thjeshtë. Ka shumë ndryshime në dizajn për një rubinet me një vrimë që mund të shtojë veçori të dobishme, të tilla si një kokë tërheqëse, një ajrosje ose edhe filtrim uji.

  Tërheq

  Rubinetat tërheqëse kanë të bëjnë me grykën. Në këtë stil, koka e grykës mund të shkëputet nga trungu kryesor dhe të përdoret lirshëm për t'u përdredhur, përkulur dhe për të arritur në të gjitha cepat e lavamanit, falë zorrës së bashkangjitur. Zorra mund të shkojë deri në dy këmbë ose më shumë, duke i lejuar përdoruesit të lëvizin burimin e ujit në pozicionin ku është i nevojshëm. Nëse jeni mësuar me një spërkatës të veçantë për të sulmuar ushqimin e mbërthyer në enët, do ta vlerësoni stilin e tërheqjes.

  Rrotullimi 360 gradë Rubineti i zi i kuzhinës 33

  Me dy dorezë

  Rubinetat me dy doreza, të tilla si rubinetat e urës, përveç grykës kanë doreza të veçanta për ujin e nxehtë dhe të ftohtë. Uji përzihet në grykë, por përdoruesit kanë mundësinë të përdorin vetëm ujin e nxehtë ose të ftohtë sipas dëshirës. Për shembull, kur mbushni një shishe uji, nevojitet vetëm uji i ftohtë. Përsëri, ky stil rubineti mund të akomodojë veçori shtesë në varësi të dizajnit.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect