loading
Të gjitha në një lavaman kuzhine 1
Të gjitha në një lavaman kuzhine 2
Të gjitha në një lavaman kuzhine 3
Të gjitha në një lavaman kuzhine 4
Të gjitha në një lavaman kuzhine 5
Të gjitha në një lavaman kuzhine 1
Të gjitha në një lavaman kuzhine 2
Të gjitha në një lavaman kuzhine 3
Të gjitha në një lavaman kuzhine 4
Të gjitha në një lavaman kuzhine 5

Të gjitha në një lavaman kuzhine

Madhësia:680*450*210mm
Materiali: Paneli i trashë SUS ​​304
Paketimi: 1 Komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Të gjitha në një lavaman kuzhine


  Të gjitha në një lavaman kuzhine 6

  KITCHEN SINK

  Të gjitha në një lavaman kuzhine 7

  Përshkrimi

  Emri::

  953202 Të gjitha në një lavaman kuzhine

  Lloji i instalimit:

  Lavaman countertop/Undermount

  Materiali:

  Paneli i trashë SUS ​​304

  Devijimi i ujit :

  Linja udhëzuese e formës X

  Tas Forma:

  Drejtkëndëshe

  Madhësia:


  680*450*210Mm.


  Ngjyra:


  Argjendi


  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Numri i vrimave:

  Dy.

  Teknika:

  Vend Saldimi

  Paketa::

  1 Vendosa

  Aksesorët:

  Filtri i mbetjeve, kulluesi, koshi i kullimit
  PRODUCT DETAILS

  953202 Të gjitha në një lavaman kuzhine

  Dizajni i stacionit të punës përmban një parvaz të integruar që shërben si një platformë për aksesorët e përshtatur me porosi që rrëshqasin nëpër lavaman, duke thjeshtuar rrjedhën e punës së kuzhinës tuaj nga përgatitja e vaktit deri te pastrimi.  Të gjitha në një lavaman kuzhine 8

  Të gjitha në një lavaman kuzhine 9


  Lavamani vjen i mbushur me aksesorë, duke përfshirë një raft shumëfunksional për tharjen e enëve të mbështjellë dhe dërrasë prerëse me përbërje të rëndë që ju lejojnë të punoni pikërisht mbi lavaman pa zënë hapësirë ​​të vlefshme banak.


  Ky lavaman me kapacitet të lartë është bërë nga një material i avancuar i përbërë nga kuarci me grimca metalike që krijojnë një efekt vezullues shumëdimensional me pamjen dhe ndjesinë e gurit të vërtetë.


  Të gjitha në një lavaman kuzhine 10
  Të gjitha në një lavaman kuzhine 11

  Përzierja e fundit krijon një sipërfaqe të fortë, të lëmuar, kompakte dhe jo poroze, duke reduktuar vendet e fshehjes së grimcave të mbeturinave dhe duke kontribuar në një kuzhinë më të pastër.
  I projektuar si një kuvertë me montim tepër të trashë, ky lavaman elegant përbën një model të shkëlqyeshëm zëvendësimi dhe mund të instalohet lehtësisht në një prerje ekzistuese me çdo lloj tavani

  Të gjitha në një lavaman kuzhine 12


  Të gjitha në një lavaman kuzhine 13

  Materiali jo poroz me një sipërfaqe të fortë dhe të lëmuar lë më pak vende ku mund të fshihen papastërtitë dhe papastërtitë, duke kontribuar në një mjedis më të pastër kuzhine.

  Të gjitha në një lavaman kuzhine 14

  INSTALLATION DIAGRAM

  Të gjitha në një lavaman kuzhine 15

  Të gjitha në një lavaman kuzhine 16


  Të gjitha në një lavaman kuzhine 17

  Në TALLSEN, ne besojmë në fuqinë e dizajnit për të pasur një ndikim pozitiv në jetën e njerëzve, duke i transformuar mjediset e përditshme në diçka më shumë. Ne përpiqemi të shtyjmë kufijtë e dizajnit për të krijuar përvojën më të jashtëzakonshme të mundshme të kuzhinës dhe banjës, për një jetë të përditshme që është përtej të zakonshmes.  Të gjitha në një lavaman kuzhine 18


  Të gjitha në një lavaman kuzhine 19


  Të gjitha në një lavaman kuzhine 20Të gjitha në një lavaman kuzhine 21

  Të gjitha në një lavaman kuzhine 22

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Përcaktoni nëse do t'ju duhet të rregulloni kabinetet tuaja.

  Mendoni për kabinetet tuaja si bazën për lavamanin tuaj. Në varësi të asaj me të cilën jeni duke punuar tashmë, ju duhet të zgjidhni stilin tuaj me kujdes, përveç nëse jeni duke bërë një rinovim të plotë. Konsideratat më të mëdha: sigurohuni që dollapët që keni mund të strehojnë thellësinë e lavamanit tuaj të ri dhe se ata mund të mbajnë peshën e lavamanit të ri. Për shembull, një lavaman shtëpie në fermë prej porcelani që është i mbushur me ujë mund të peshojë lehtësisht mbi 100 paund - kabineti duhet të jetë në gjendje ta përballojë atë.
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect