loading
Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 1
Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 2
Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 3
Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 4
Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 5
Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 1
Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 2
Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 3
Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 4
Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 5

Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur

Madhësia:420*230*235mm
Materiali: SUS 304
Distanca e vrimës: 34-35 mm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur

  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 6

  KITCHEN FAUCET

  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 7

  Përshkrimi

  Emri::

  980093 Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur

  Distanca e vrimës:

  34-35 mm

  Materiali:

  SUS 304

  Devijimi i ujit :

  0,35Pa-0,75Pa

  N.W.:

  1.2Kështë

  Madhësia:

  420*230*235Mm.

  Ngjyra:

  Argjendi

  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Zorra e hyrjes:

  Zorrë me gërsheta prej çelik inox 60 cm

  Çertifikimi:

  CUPC

  Paketa::

  1 Vendosa
  Aplikacion:

  Kuzhinë/Hotel

  Garancia: 5 Vite  PRODUCT DETAILS

  980093 Rubineti i kuzhinës i krehur me nikel është i krehur dhe nuk ndryshket lehtë.


  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 8

  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 9

  Është bërë nga materiali i kategorisë ushqimore SUS 304.


  • Rubineti ka një rrotullim të qetë 360 gradë dhe mund të qëndrojë kudo që dëshironi.

  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 10
  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 11

  Ka dy lloje kontrolli, të ftohtë dhe të nxehtë.


  Një top graviteti është instaluar në tubin e ngritjes në mënyrë që rubineti i çekanit të mund të tërhiqet.

  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 12


  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 13

  Tubi i hyrjes së ujit 60 cm i zgjatur është për larjen falas të perimeve, ushqimeve, enëve dhe enëve të tjera të kuzhinës.

  Ka dy mënyra të rrjedhjes së ujit, duke shkumëzuar një dush. Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 14  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 15


  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 16

  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 17

  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 18


  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 19

  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 20


  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 21

  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 22  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 23

  T të gjitha këto n Hardware merr standardin gjerman të prodhimit si udhëzues, në mënyrë rigoroze në përputhje me atë evropian S standard EN1935 . E di. mentesha ngarkesat 7.5Kështë gjatë 50 , Testi i qëndrueshmërisë së ciklit 000; Sirtari Rreshti , rrëshqitës nën montim ose kuti sirtare metalike ngarkesës s 35Kështë gjatë Testi i qëndrueshmërisë 50,000 cikle; E di. provë kundër korrozionit me forcë të lartë, menteshën Provë 48-orëshe me spërkatje me kripë neutrale me 9 nivele Dhe... testi i fortësisë së komponentit të integruar janë të gjitha në përputhje me standardet ndërkombëtare. Është përmes c të tillë test gjithëpërfshirës A cilësinë, funksionin dhe jetën shtrihet në atë Tallsen ofron produkte të sigurta dhe superiore për klientët tanë.


  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 24


  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 25Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 26

  Rubineti i kuzhinës me nikel të krehur 27

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Përfundimet më të reja janë krijuar posaçërisht për t'i rezistuar vajrave të gjurmëve të gishtërinjve dhe njollave, duke e bërë më të lehtë mbajtjen e pastër dhe duke ndihmuar për të mbajtur familjen tuaj të shëndetshme. Siç rezulton, është në rregull të përzieni metalet në dekorimin e shtëpisë tuaj, kështu që shkoni me stilin që ju pëlqen.


  • Chrome është aktualisht një nga përfundimet më të njohura për shkak të shkathtësisë së tij. Është e qëndrueshme, e lehtë për t'u gjetur dhe e lehtë për t'u përshtatur me aksesorë dhe pajisje të tjera.


  • Një përfundim i krehur me nikel është shumë i qëndrueshëm, duke e mbajtur përfundimin e tij më gjatë dhe duke i rezistuar konsumit.

  • Përfundimet e bakrit ofrojnë një ndjesi të guximshme dhe të pasur në hapësirën tuaj. Me aftësinë për të ‘shëruar veten’, sa më shumë të përdoret, aq më mirë duket.

  • Nëse jeni duke kërkuar për një ekuilibër të mirë të qëndrueshmërisë dhe stilit, nuk mund të gaboni me çelik inox.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect