loading
Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 1
Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 2
Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 3
Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 4
Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 1
Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 2
Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 3
Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 4

Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304

Madhësia:420*230*235mm
Materiali: SUS 304
Distanca e vrimës: 34-35 mm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Chrome Surface SUS304 Rubineti i kuzhinës me hark të lartë


  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 5

  KITCHEN FAUCET

  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 6

  Përshkrimi

  Emri::

  980063 Chrome Surface SUS304 Rubineti i kuzhinës me hark të lartë

  Distanca e vrimës:

  34-35 mm

  Materiali:

  SUS 304

  Devijimi i ujit :

  0,35Pa-0,75Pa

  N.W.:

  1.2Kështë

  Madhësia:

  420*230*235Mm.

  Ngjyra:

  Argjendi

  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Tubi i hyrjes:

  Zorrë me gërsheta prej çelik inox 60 cm

  Çertifikimi:

  CUPC

  Paketa::

  1 Vendosa
  Aplikacion:

  Kuzhinë/Hotel

  Garancia: 5 Vite  PRODUCT DETAILS

  980063 Chrome Surface SUS304 Rubineti i kuzhinës me hark të lartë

  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 7

  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 8

  Lehtë për t'u pastruar: sipërfaqe kromi me shkëlqim të lartë me rezistencë të shkëlqyer korrozioni dhe është gjithashtu e pandjeshme ndaj gërvishtjeve. Thjesht fshijeni montimin me një leckë të thatë, që do të thotë për ju, ju kurseni kohë duke bërë punët e shtëpisë.
  • Rubineti është prej konstruksioni të ngurtë bronzi i cili do t'i rezistojë kohës, rezistencës ndaj temperaturës së lartë, antierozionit, kundër gërryerjes dhe forcës së lartë.  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 9
  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 10

  Valmat e diskut ceramik Premium për më shumë se 500,000 herë hapen dhe mbyllura të garantuara, duke siguruar të qëndrueshme për jetën.

  Konstruksioni metalik premium ka përmbajtje pa plumb për të siguruar shëndetin për familjen tuaj.

  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 11


  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 12
  • Sistemi i montimit të shpejtë: edhe për jo-ekspertët, i lehtë Instaloni këtë valvul në asnjë kohë. Sistemi i montimit të shpejtë vjen me vetëm disa pjesë dhe është shumë i lehtë për t'u përdorur.

  • Tubat fleksibël të lidhjes dhe udhëzimet e qarta ju ndihmojnë të lidhni pa mundim pajisjen tuaj.


  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 13  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 14


  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 15

  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 16

  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 17


  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 18

  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 19


  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 20

  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 21  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 22

  Në të ardhmen, Tallsen Hardware do të fokusohet më shumë në dizajnin e produktit, duke lejuar që produkte më të shkëlqyera të prodhohen përmes dizajnit kreativ dhe mjeshtërisë së hollë, në mënyrë që çdo vend në botë të mund të shijojë komoditetin dhe lumturinë e sjellë nga produktet Tallsen.

  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 23


  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 24Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 25

  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 26

  Pyetje Dhe Përgjigje:


  Rubineti i kuzhinës Chrome Surface SUS304 27
  • Karakteristikat e rubinetit elektronik - Një prirje në rritje në shtëpitë e sotme është shtimi i teknologjisë inteligjente, mekanikës së kompjuterizuar që ndihmojnë në lehtësimin e punëve të përditshme. Lavamani i kuzhinës tani mund të ndizet dhe fiket me lëvizjen e dorës falë teknologjisë së sensorit të lëvizjes të instaluar në trupin e rubinetit.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect