loading
Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 1
Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 2
Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 3
Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 4
Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 5
Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 6
Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 1
Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 2
Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 3
Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 4
Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 5
Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 6

Rubineti lavamani me një vrimë komerciale

Madhësia:420*230*235mm
Materiali: SUS 304
Distanca e vrimës: 34-35 mm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale


  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 7

  KITCHEN FAUCET

  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 8

  Përshkrimi

  Emri::

  980063 Rubineti lavamani me një vrimë komerciale

  Distanca e vrimës:

  34-35 mm

  Materiali:

  SUS 304

  Devijimi i ujit :

  0,35Pa-0,75Pa

  N.W.:

  1.2Kështë

  Madhësia:

  420*230*235Mm.

  Ngjyra:

  Argjendi

  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Tubi i hyrjes:

  Zorrë me gërsheta prej çelik inox 60 cm

  Çertifikimi:

  CUPC

  Paketa::

  1 Vendosa
  Aplikacion:

  Kuzhinë/Hotel

  Garancia: 5 Vite  PRODUCT DETAILS

  980063 Rubineti lavamani me një vrimë komerciale
  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 9

  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 10

  Instalim direkt me 1 vrimë, ky rubinet kuzhine nuk është me pllakë kuverte.

  Mund të zhvendoset në vende të ndryshme në lavaman, ofron më shumë hapësirë ​​për aktivitete të ndryshme të fluksit.


  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 11
  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 12

  Instaloni rubinetin sipas manualit të referencës së lavamanit, nuk kërkohet hidraulik, përfundoni instalimin DIY për më pak se 30 minuta.

  Fisheku i certifikuar EN1935, i qëndrueshëm për standardin e testit të ciklit jetësor 500,000 herë, rrotullim i qëndrueshëm, kontroll i lehtë i temperaturës së ujit

  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 13


  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 14

  Nuk do të ketë ndryshk dhe korrozioni në përdorim, rubinetat prej çeliku inox nuk përmbajnë plumb në mënyrë që të përdorni më shumë ujë të shëndetshëm.


  Sipërfaqja e rubinetit të lavamanit të kuzhinës me teksturë inox, interpretim i bukurisë natyrore

  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 15  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 16


  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 17

  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 18

  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 19


  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 20

  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 21


  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 22

  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 23  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 24

  Në të ardhmen, Tallsen Hardware do të fokusohet më shumë në dizajnin e produktit, duke lejuar që produkte më të shkëlqyera të prodhohen përmes dizajnit kreativ dhe mjeshtërisë së hollë, në mënyrë që çdo vend në botë të mund të shijojë komoditetin dhe lumturinë e sjellë nga produktet Tallsen.

  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 25


  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 26Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 27

  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 28

  Pyetje Dhe Përgjigje:


  Rubineti lavamani me një vrimë komerciale 29

  • Nuk është çudi që rubineti i kuzhinës është një nga artikujt më të përdorur në dhomë, por ajo që mund të jetë lajm është se sa përmirësime janë bërë në këtë pajisje të thjeshtë. Ka shumë më tepër opsione sesa thjesht zgjedhja e dorezave të rehatshme për linjat e ujit të nxehtë dhe të ftohtë. Përpara se të blini, është e dobishme të keni një ide se si dëshironi të duket rezultati përfundimtar.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect