loading
Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 1
Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 2
Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 3
Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 4
Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 5
Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 6
Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 7
Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 1
Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 2
Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 3
Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 4
Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 5
Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 6
Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 7

Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë

Madhësia:420*230*235mm
Materiali: SUS 304
Distanca e vrimës: 34-35 mm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë

  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 8

  KITCHEN FAUCET

  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 9

  Përshkrimi

  Emri::

  980095 Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë

  Distanca e vrimës:

  34-35 mm

  Materiali:

  SUS 304

  Devijimi i ujit :

  0,35Pa-0,75Pa

  N.W.:

  1.2Kështë

  Madhësia:

  420*230*235Mm.

  Ngjyra:

  I zezë

  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Tubi i hyrjes:

  Zorrë me gërsheta prej çelik inox 60 cm

  Çertifikimi:

  CUPC

  Paketa::

  1 Vendosa
  Aplikacion:

  Kuzhinë/Hotel

  Garancia: 5 Vite  PRODUCT DETAILS

  980093 Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 10

  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 11


  Kjo. Rubineta Kuzhine e Zi Rubineti i lavamanit për montim në kuvertë është një qafë e gjatë prej bronzi të fortë.

  Rubineti vjen me një dorezë të vetme dhe një vrimë instalimi. Valvula qeramike është specialiteti i saj që e bën atë një rubinet të besueshëm.

  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 12
  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 13

  Qëllimi ynë është që t'i ofrojmë klientëve jo vetëm produkte të shkëlqyera, por edhe një stil jetese udhëheqës.


  Ky rubinet i zi i lavamanit të kuzhinës ka një dizajn elegant dhe rrit tërheqjen e dekorit tuaj të bërë nga cilësia më e lartë dhe për shije të shkëlqyera.

  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 14


  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 15

  Ajo vjen me teknologji super vulosjeje brenda, e aftë për të ofruar performancë superiore me një ndërtim solid për qëndrueshmëri të gjatë.

  Kur bëhet fjalë për të reja Rubinetat e lavamanit , ne ofrojmë formën, përfundimin dhe stilet që ju kërkoni.

  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 16  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 17


  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 18

  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 19

  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 20


  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 21

  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 22


  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 23

  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 24  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 25

  Tallsen ka prodhuar produkte dhe pajisje profesionale të kuzhinës dhe banjës për më shumë se 20 vjet. Mobiljet dhe pajisjet tona të kuzhinës u janë shitur në mbarë botën shitësve me pakicë, kompanive të dizajnit të brendshëm dhe industrisë së mikpritjes. Ne punojmë me stilistë të ndryshëm në mbarë botën për të krijuar kuzhinën tuaj me pamje moderne. Rubineti i kuzhinës Tallsen krijon një pamje të pastër dhe të parregullt që përzihet bukur me çdo dekor.

  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 26


  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 27Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 28

  Rubineti i kuzhinës me një levë të vetme për montim në kuvertë 29

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Rubineti i kuzhinës mund të jetë një pikë qendrore e mrekullueshme, si dhe një nga artikujt më të përdorur në dhomë. Ajo që mund të jetë befasuese është se sa përmirësime janë bërë në këtë pajisje të thjeshtë dhe çfarë ndryshimi mund të bëjnë këto përmirësime në rutinën tuaj të përditshme të kuzhinës. Fatmirësisht, për shkak të proceseve të thjeshtuara, instalimi i një rubineti kuzhine tani është një projekt DIY. Shumica e rubinetave mund të instalohen me një çelës të rregullueshëm, pak stuko hidraulike dhe shirit Teflon. Prodhuesi do të përfshijë çdo mjet të veçantë shtrëngues që mund të kërkohet për instalim.

  Shënim: Këto janë udhëzime të përgjithshme. Udhëzimet aktuale mund të ndryshojnë pak nga prodhuesit. Gjithmonë referojuni udhëzimeve të instalimit të prodhuesit.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect