loading
Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 1
Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 2
Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 3
Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 4
Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 1
Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 2
Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 3
Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 4

Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë

Madhësia:680*450*210mm
Materiali: Paneli i trashë SUS ​​304
Paketimi: 1 Komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë


  Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 5

  KITCHEN SINK

  Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 6

  Përshkrimi

  Emri::

  953202 Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë

  Lloji i instalimit:

  Lavaman countertop/Undermount

  Materiali:

  Paneli i trashë SUS ​​304

  Devijimi i ujit :

  Linja udhëzuese e formës X

  Forma e tasit:

  Drejtkëndëshe

  Madhësia:


  680*450*210Mm.


  Ngjyra:


  Argjendi


  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Numri i vrimave:

  Dy.

  Teknika:

  Vend Saldimi

  Paketa::

  1 Vendosa

  Aksesorët:

  Filtri i mbetjeve, kulluesi, koshi i kullimit
  PRODUCT DETAILS

  953202 Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës

  Tas i vetëm 9 inç i thellë ofron më shumë hapësirë ​​të përdorshme; Qoshet me rreze të ngushtë dhe muret anësore të drejta janë të lehta për t'u pastruar.

  Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 7

  Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 8

  Baza e lavamanit është projektuar me brazda për të lejuar kullim më të mirë.

  Ky lavaman me buzë mund të montohet direkt në çdo material tavoline duke përfshirë laminat, pllaka dhe sipërfaqe të forta, mjaft e lehtë për t'u instaluar

  Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 9
  Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 10

  Forma ergonomike përmban nivele të shumta për të mbështetur aksesorët e lavamanit.

  Veshje e poshtme SoundGuard dhe jastëkë të mëdhenj izolues të zërit, që mbulojnë pothuajse 100% të të gjitha sipërfaqeve të jashtme

  Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 11


  Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 12

  2 vrima të shpuara paraprakisht për instalimin e rubinetit dhe shpërndarësit të sapunit  Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 13

  INSTALLATION DIAGRAM

  Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 14

  Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 15


  Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 16

  Misioni i Tallsen për të qenë marka më e fortë në treg duke ofruar vlerë të jashtëzakonshme për paranë ka qenë themeli i suksesit tonë gjatë 20 viteve të fundit. Është arsyeja pse ne kemi qenë në gjendje të zgjerojmë vazhdimisht ofertën tonë ndaj klientit dhe të lulëzojmë edhe gjatë kohërave sfiduese ekonomike.


  Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 17


  Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 18


  Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 19Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 20

  Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 21  FAQ:


  Fabrika e Lavamanit të Fshehur në Fermë 22

  Lavaman me një vrimë të vetme

  Këto lavamanë akomodojnë një rubinet të vetëm kuzhine. Ato inkurajojnë një dizajn të thjeshtë, kompakt.

  Lavaman me dy vrima

  Një lavaman me dy vrima mund të vendosë një rubinet urë me hyrje të nxehtë dhe të ftohtë, ose një rubinet të vetëm dhe një aksesor, të tillë si një shkop llak ose një shpërndarës sapuni.

  Lavaman me tre vrima

  Me një lavaman me tre vrima, ka vend për një rubinet urë dhe një aksesor lavamani, ose për një rubinet me një vrimë dhe dy aksesorë, si një shpërndarës sapuni së bashku me një shpërndarës uji të nxehtë të filtruar.
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect