loading
Flush Mount Kitchen Lavaman 1
Flush Mount Kitchen Lavaman 2
Flush Mount Kitchen Lavaman 3
Flush Mount Kitchen Lavaman 4
Flush Mount Kitchen Lavaman 5
Flush Mount Kitchen Lavaman 6
Flush Mount Kitchen Lavaman 7
Flush Mount Kitchen Lavaman 8
Flush Mount Kitchen Lavaman 9
Flush Mount Kitchen Lavaman 10
Flush Mount Kitchen Lavaman 1
Flush Mount Kitchen Lavaman 2
Flush Mount Kitchen Lavaman 3
Flush Mount Kitchen Lavaman 4
Flush Mount Kitchen Lavaman 5
Flush Mount Kitchen Lavaman 6
Flush Mount Kitchen Lavaman 7
Flush Mount Kitchen Lavaman 8
Flush Mount Kitchen Lavaman 9
Flush Mount Kitchen Lavaman 10

Flush Mount Kitchen Lavaman

Madhësia:680*450*210mm
Materiali: Paneli i trashë SUS ​​304
Paketimi: 1 Komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Flush Mount Kitchen Lavaman


  Flush Mount Kitchen Lavaman 11

  KITCHEN SINK

  Flush Mount Kitchen Lavaman 12

  Përshkrimi

  Emri::

  953202 Flush Mount Kitchen Lavaman

  Lloji i instalimit:

  Lavaman countertop/Undermount

  Materiali:

  Paneli i trashë SUS ​​304

  Devijimi i ujit :

  Linja udhëzuese e formës X

  Tas Forma:

  Drejtkëndëshe

  Madhësia:


  680*450*210Mm.


  Ngjyra:


  Argjendi


  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Numri i vrimave:

  Dy.

  Teknika:

  Vend Saldimi

  Paketa::

  1 Vendosa

  Aksesorët:

  Filtri i mbetjeve, kulluesi, koshi i kullimit
  PRODUCT DETAILS

  953202 Flush Mount Kitchen Lavaman

  • Instalim nën montim
  • Mund të kombinohet me pajisje të montuara në kuvertë për instalimin e tavolinës së punës  Flush Mount Kitchen Lavaman 13

  Flush Mount Kitchen Lavaman 14

  TASI I VETËM I GJERË: Lavaman me kapacitet të lartë me kullues të vendosur nga pas krijon një sipërfaqe të pandërprerë me hapësirë ​​pune bujare për enë gatimi të mëdha dhe pirgje pjatash.

  PANELI I TRASHËS SUS304: Materiali më i avancuar është i pasuruar me hekur natyral antimikrobik që largon mikrobet për një ambient kuzhine më të pastër dhe më të shëndetshëm


  Flush Mount Kitchen Lavaman 15
  Flush Mount Kitchen Lavaman 16  Lavaman i stacionit të punës me parvaz të integruar për aksesorët rrëshqitës që ju lejojnë të përgatisni ushqimin dhe të pastroni pikërisht mbi lavaman pa zënë hapësirë ​​të vlefshme banaku


  MONITORI PREMIUM i kullimit: Asambleja prej çeliku inox me sitë ndihmon në mbajtjen e mbeturinave jashtë tubit të kullimit; Mbulesa e FlipCap fsheh hapjen e kullimit dhe hedhjen e mbeturinave për një pamje të qetë.


  Flush Mount Kitchen Lavaman 17


  Flush Mount Kitchen Lavaman 18

  KIT LAVAMANI PËRFSHIN: lavamanin, dërrasën prerëse të rëndë, raftin për tharjen e enëve, montimin e kullimit me sitë
  Flush Mount Kitchen Lavaman 19

  INSTALLATION DIAGRAM

  Flush Mount Kitchen Lavaman 20

  Flush Mount Kitchen Lavaman 21


  Flush Mount Kitchen Lavaman 22

  Në TALLSEN, ne besojmë në fuqinë e dizajnit për të pasur një ndikim pozitiv në jetën e njerëzve, duke i transformuar mjediset e përditshme në diçka më shumë. Ne përpiqemi të shtyjmë kufijtë e dizajnit për të krijuar përvojën më të jashtëzakonshme të mundshme të kuzhinës dhe banjës, për një jetë të përditshme që është përtej të zakonshmes.  Flush Mount Kitchen Lavaman 23


  Flush Mount Kitchen Lavaman 24


  Flush Mount Kitchen Lavaman 25Flush Mount Kitchen Lavaman 26

  Flush Mount Kitchen Lavaman 27

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Zgjidhni madhësinë e duhur

  Ka disa pyetje që duhet t'i bëni vetes kur zgjidhni një madhësi lavaman. Ju dëshironi të mbani parasysh buxhetin - në përgjithësi, sa më i madh të jetë lavamani, aq më i lartë është çmimi. Ju gjithashtu duhet të jeni realistë se sa shumë e përdorni lavamanin tuaj. Nëse nuk jeni një kuzhinier i etur, ndoshta mund të largoheni me një madhësi standarde (rreth 22 deri në 33 inç të gjatë), por është gjithmonë më mirë të shkoni më i madh se më i vogël nëse keni hapësirën e tavanit për ta akomoduar atë. Kushtojini vëmendje edhe shkallës së dizajnit. Nëse keni një kuzhinë vërtet të vogël, një lavaman i madh në stilin e një shtëpie ferme rrezikon të pushtojë të gjithë dhomën.
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect