loading
Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 1
Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 2
Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 3
Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 4
Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 5
Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 6
Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 7
Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 1
Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 2
Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 3
Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 4
Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 5
Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 6
Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 7

Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi

Madhësia:420*230*235mm
Materiali: SUS 304
Distanca e vrimës: 34-35 mm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi

  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 8

  KITCHEN FAUCET

  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 9

  Përshkrimi

  Emri::

  980095 Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi

  Distanca e vrimës:

  34-35 mm

  Materiali:

  SUS 304

  Devijimi i ujit :

  0,35Pa-0,75Pa

  N.W.:

  1.2Kështë

  Madhësia:

  420*230*235Mm.

  Ngjyra:

  I zezë

  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Tubi i hyrjes:

  Zorrë me gërsheta prej çelik inox 60 cm

  Çertifikimi:

  CUPC

  Paketa::

  1 Vendosa
  Aplikacion:

  Kuzhinë/Hotel

  Garancia: 5 Vite  PRODUCT DETAILS

  980093 Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi

  është le ss mund të instalohet dhe ndihmon rubinetin tuaj të funksionojë si i ri për jetë, duke reduktuar pikat e rrjedhjes dhe duke zgjatur dy herë më shumë se standardi i industrisë


  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 10

  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 11
  • Ndihmon në mbajtjen e rubinetit tuaj më të pastër, sepse larja e rrëmujës nga duart nuk duhet të përfshijë rrëmujën e rubinetit tuaj


  • Ai përdor një magnet të fuqishëm të integruar për të fiksuar shkopin tuaj spërkatës të rubinetit saktësisht në vend dhe për ta mbajtur aty, në mënyrë që të qëndrojë i lidhur kur nuk është në përdorim dhe të mos ulet me kalimin e kohës

  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 12
  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 13

  Ka dy lloje kontrolli, të ftohtë dhe të nxehtë.


  Dizajni me hark të lartë dhe me qafë pate rrotullohet 360 gradë me një 20 inç. zorrë e tërhequr për komoditet të shtuar gjatë detyrave të përditshme të kuzhinës


  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 14


  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 15

  Rubineti i lavamanit të kuzhinës përmban një çorape të gjatë najloni, rezistente ndaj konsumit, në mënyrë që njerëzit të mund ta përdorin lirisht rubinetin e kuzhinës prej çeliku inox.

  Ka dy mënyra të rrjedhjes së ujit, duke shkumëzuar një dush. Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 16  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 17


  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 18

  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 19

  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 20


  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 21

  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 22


  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 23

  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 24  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 25

  Tallsen ka prodhuar produkte dhe pajisje profesionale të kuzhinës dhe banjës për më shumë se 20 vjet. Mobiljet dhe pajisjet tona të kuzhinës u janë shitur në mbarë botën shitësve me pakicë, kompanive të dizajnit të brendshëm dhe industrisë së mikpritjes. Ne punojmë me stilistë të ndryshëm në mbarë botën për të krijuar kuzhinën tuaj me pamje moderne. Rubineti i kuzhinës Tallsen krijon një pamje të pastër dhe të parregullt që përzihet bukur me çdo dekor.

  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 26


  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 27Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 28

  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 29

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Instalimi DIY

  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 30

  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 31

  Grykë rrotulluese me hark të lartë 360 gradë Prek i zi 32

  Përmbledhje e instalimit 1 dhe 2

  1.Kaloni të gjithë zorrën përmes vrimës së lavamanit

  2.Vendosni rondele çeliku dhe guarnicionin e gomës dhe sipër arrës së zezë në sekuencë si në foto 2

  Përmbledhje e instalimit 3 dhe 4

  3. Tuba të kryqëzuara dhe dado e zezë lart përpara së bashku me copë litari gome dhe rondele çeliku

  4. Vidhosni arrë të zezë në drejtim të kundërt të akrepave të orës dhe shtrëngoni

  Përmbledhje e instalimit 5 dhe 6

  5. Lidhni peshën në zorrën e tërheqjes.

  6. Lidhni zorrët e furnizimit me ujë të nxehtë dhe të ftohtë me valvulat këndore dhe shtrëngojini ato duke përdorur çelësin


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect