loading
Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 1
Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 2
Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 3
Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 4
Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 5
Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 1
Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 2
Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 3
Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 4
Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 5

Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat

Madhësia:680*450*210mm
Materiali: Paneli i trashë SUS ​​304
Paketimi: 1 Komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat


  Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 6

  KITCHEN SINK

  Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 7

  Përshkrimi

  Emri::

  954211 Lavaman kuzhine me dy tas te zi mat

  Lloji i instalimit:

  Lavaman countertop/Undermount

  Materiali:

  Paneli i trashë SUS ​​304

  Devijimi i ujit :

  Linja udhëzuese e formës X

  Forma e tasit:

  Drejtkëndëshe

  Madhësia:


  800*450*210Mm.


  Ngjyra:


  Argjendi


  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Madhësia e hapjes së lavamanit të banakut:

  765*415mm/R0

  Madhësia e hapjes së lavamanit nën montim:

  750*415mm/R10

  Teknika:

  Vend Saldimi

  Aksesorët:

  Filtri i mbetjeve, kulluesi, koshi i kullimit
  PRODUCT DETAILS

  954211 Lavaman kuzhine me dy tas te zi mat

  Brazdat X dhe pjerrësia e poshtme janë të dizajnuara për kullim më të mirë të ujit, shporta e kullimit për filtrin e mbeturinave. Këndi i rrumbullakët R10 është i lehtë për t'u pastruar dhe tas i madh për tenxhere dhe tigan.

  Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 8

  Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 9

  Është i veshur me bojë të rëndë dhe jastëkë gome të trasha ngjitëse për njomjen e zërit dhe për të parandaluar kondensimin e kabinetit.

  Ndërtuar nga materiali çelik inox 304 me lyerje të shkallës komerciale, trashësi 16 matës për qëndrueshmëri superiore dhe qëndrueshmëri të gjatë.

  Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 10
  Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 11

  Brazdat X janë një dizajn i shkëlqyeshëm për rrjedhjen e shpejtë të ujit, mbeturinat duhet të fshihen me dorë.

  Vrima e kullimit 3,5 inç është në rregull për njësinë e hedhjes së mbeturinave.

  Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 12
  Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 13

  Ndërkohë, bojë e trashë e nënshtresës mund të parandalojë kondensimin e lavamanit për të mbrojtur kabinetin nga korrozioni.  Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 14

  INSTALLATION DIAGRAM

  Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 15

  Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 16


  Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 17

  Misioni i Tallsen për të qenë marka më e fortë në treg duke ofruar vlerë të jashtëzakonshme për paranë ka qenë themeli i suksesit tonë gjatë 20 viteve të fundit. Është arsyeja pse ne kemi qenë në gjendje të zgjerojmë vazhdimisht ofertën tonë ndaj klientit dhe të lulëzojmë edhe gjatë kohërave sfiduese ekonomike.


  Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 18


  Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 19


  Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 20Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 21

  Lavaman kuzhine me dy tasa te zinj mat 22
  F&Q

  Rrjetat dhe dërrasat tona prerëse janë bërë me porosi për t'iu përshtatur lavamanëve tanë. Rrjeti mbron bazën e lavamanit, ndërsa dërrasa prerëse natyrale ju jep një hapësirë ​​pune më të përdorshme. Ne ofrojmë dy sitë të ndryshme: sitë standarde ka një tabaka të lëvizshme, ndërsa sitë e shportës përmban një shportë metalike më të thellë, të shpuar me një dorezë.


  Për një mjedis më të qetë kuzhine, mbushja e lagështirës së zërit shtohet në pjesën e poshtme të të gjitha modeleve tona prej çeliku inoks për të reduktuar zhurmën e vogël të ujit të rrjedhshëm. Si një shtresë shtesë e mbrojtjes dhe për të parandaluar akumulimin e lagështirës, ​​dhe veshje me spërkatje kundër kondensimit aplikohet gjithashtu në pjesën e jashtme të lavamanit.
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect