loading
Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 1
Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 2
Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 3
Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 4
Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 5
Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 6
Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 7
Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 8
Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 1
Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 2
Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 3
Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 4
Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 5
Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 6
Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 7
Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 8

Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë

Madhësia:420*230*235mm
Materiali: SUS 304
Distanca e vrimës: 34-35 mm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë

  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 9

  KITCHEN FAUCET

  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 10

  Përshkrimi

  Emri::

  980063 Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë

  Distanca e vrimës:

  34-35 mm

  Materiali:

  SUS 304

  Devijimi i ujit :

  0,35Pa-0,75Pa

  N.W.:

  1.2Kështë

  Madhësia:

  420*230*235Mm.

  Ngjyra:

  Argjendi

  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Tubi i hyrjes:

  Zorrë me gërsheta prej çelik inox 60 cm

  Çertifikimi:

  CUPC

  Paketa::

  1 Vendosa
  Aplikacion:

  Kuzhinë/Hotel

  Garancia: 5 Vite  PRODUCT DETAILS

  980063 Rubineti modern i mikserit të kuzhinës me një dorezë është i krehur dhe nuk ndryshket lehtë.


  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 11

  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 12

  Është bërë nga materiali i kategorisë ushqimore SUS 304.


  • Rubineti ka një rrotullim të qetë 360 gradë dhe mund të qëndrojë kudo që dëshironi.

  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 13
  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 14

  Ka dy lloje kontrolli, të ftohtë dhe të nxehtë.


  Një top graviteti është instaluar në tubin e ngritjes në mënyrë që rubineti i çekanit të mund të tërhiqet.

  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 15


  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 16

  Tubi i hyrjes së ujit 60 cm i zgjatur është për larjen falas të perimeve, ushqimeve, enëve dhe enëve të tjera të kuzhinës.

  Ka dy mënyra të rrjedhjes së ujit, duke shkumëzuar një dush. Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 17  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 18


  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 19

  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 20

  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 21


  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 22

  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 23


  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 24

  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 25  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 26

  Në të ardhmen, Tallsen Hardware do të fokusohet më shumë në dizajnin e produktit, duke lejuar që produkte më të shkëlqyera të prodhohen përmes dizajnit kreativ dhe mjeshtërisë së hollë, në mënyrë që çdo vend në botë të mund të shijojë komoditetin dhe lumturinë e sjellë nga produktet Tallsen.

  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 27


  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 28Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 29

  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 30

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  • Spërkatës anësor - Një element kryesor klasik në lavamanin e kuzhinës ishte spërkatësi anësor. Rubineti më i vogël ndodhet në fund të një zorrë të zgjatur, duke ofruar presion të drejtuar të ujit pikërisht aty ku nevojitet, qoftë për pastrimin e tenxhereve dhe tiganëve, pastrimin e lavamanit ose ujitjen e një bime në vazo.

  • Rubineti me tërheqje - Rubineti tërheqës ofron të gjithë komoditetin e spërkatësit anësor pa zënë hapësirë ​​shtesë në skajin e lavamanit. Zorra shtrihet poshtë drejt lavamanit ose në një kënd pak sipër tij, gjë që shton një avantazh të vogël në shtrirje.  Tap moderne për mikserin e kuzhinës me një dorezë 31
  • Karakteristikat e rubinetit elektronik - Një prirje në rritje në shtëpitë e sotme është shtimi i teknologjisë inteligjente, mekanikës së kompjuterizuar që ndihmojnë në lehtësimin e punëve të përditshme. Lavamani i kuzhinës tani mund të ndizet dhe fiket me lëvizjen e dorës falë teknologjisë së sensorit të lëvizjes të instaluar në trupin e rubinetit.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect