loading
Lavaman prej çeliku inox me një legen 1
Lavaman prej çeliku inox me një legen 2
Lavaman prej çeliku inox me një legen 3
Lavaman prej çeliku inox me një legen 4
Lavaman prej çeliku inox me një legen 5
Lavaman prej çeliku inox me një legen 1
Lavaman prej çeliku inox me një legen 2
Lavaman prej çeliku inox me një legen 3
Lavaman prej çeliku inox me një legen 4
Lavaman prej çeliku inox me një legen 5

Lavaman prej çeliku inox me një legen

Madhësia:680*450*210mm
Materiali: Paneli i trashë SUS ​​304
Paketimi: 1 Komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Lavaman prej çeliku inox me një legen


  Lavaman prej çeliku inox me një legen 6

  KITCHEN SINK

  Lavaman prej çeliku inox me një legen 7

  Përshkrimi

  Emri::

  953202 Lavaman prej çeliku inox me një legen

  Lloji i instalimit:

  Lavaman countertop/Undermount

  Materiali:

  Paneli i trashë SUS ​​304

  Devijimi i ujit :

  Linja udhëzuese e formës X

  Tas Forma:

  Drejtkëndëshe

  Madhësia:


  680*450*210Mm.


  Ngjyra:


  Argjendi


  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Numri i vrimave:

  Dy.

  Teknika:

  Vend Saldimi

  Paketa::

  1 Vendosa

  Aksesorët:

  Filtri i mbetjeve, kulluesi, koshi i kullimit
  PRODUCT DETAILS

  953202 Lavaman prej çeliku inox me një legen


  Kurba e rrezes 10

  Lakorja me rreze 10 mm në qoshet e lavamanëve katrorë e mundëson atë të shmangë ngjitjen e mbetjeve ushqimore dhe e bën më të lehtë pastrimin, duke e mbajtur atë higjienik.


  Lavaman prej çeliku inox me një legen 8

  Lavaman prej çeliku inox me një legen 9

  X-Drain Groove

  Brazdat në formën e shkronjës "X" janë bërë për të kanalizuar dhe lehtësuar rrjedhën e ujit dhe mbetjeve ushqimore drejt vrimës së kullimit.


  • Çeliku inox i klasës 8/18

  • Prodhuar me Institutin Ndërkombëtar Amerikan të Çelikut SS 304 çelik ushqimor me 8% nikel dhe 18% krom.

  Lavaman prej çeliku inox me një legen 10
  Lavaman prej çeliku inox me një legen 11


  Higjenike

  Kanalet elegante të kullimit shtojnë funksionalitetin e lavamanit, gjë që ndihmon në shmangien e bllokimit duke mbajtur higjienën në prioritet.  Aksesorë të shumtë për lehtësinë e përdorimit

  Vlera më e spikatur e këtij lavamani është dizajni i tij i menduar, i cili është i pajisur me aksesorë të shumtë që ndihmojnë në kryerjen e shumë detyrave.

  Lavaman prej çeliku inox me një legen 12


  Lavaman prej çeliku inox me një legen 13


  Përshpejtësia e lartë

  Sigurisht që do të kënaqë çdo stilist me një sy për purizëm, kjo seri përkufizohet nga një shtresë mbrojtëse e fortë e zërit e bën atë shumë të qëndrueshme.

  Lavaman prej çeliku inox me një legen 14

  INSTALLATION DIAGRAM

  Lavaman prej çeliku inox me një legen 15

  Lavaman prej çeliku inox me një legen 16


  Lavaman prej çeliku inox me një legen 17

  Në TALLSEN, ne besojmë në fuqinë e dizajnit për të pasur një ndikim pozitiv në jetën e njerëzve, duke i transformuar mjediset e përditshme në diçka më shumë. Ne përpiqemi të shtyjmë kufijtë e dizajnit për të krijuar përvojën më të jashtëzakonshme të mundshme të kuzhinës dhe banjës, për një jetë të përditshme që është përtej të zakonshmes.  Lavaman prej çeliku inox me një legen 18


  Lavaman prej çeliku inox me një legen 19


  Lavaman prej çeliku inox me një legen 20Lavaman prej çeliku inox me një legen 21

  Lavaman prej çeliku inox me një legen 22

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Zgjidhni një anë: tas i vetëm apo i dyfishtë?

  A keni takuar ndonjëherë dikë që është ankuar se lavamani i tij është shumë i gjerë? Po, nuk menduam kështu. Nëse keni hapësirë ​​dhe para, merrni parasysh një lavaman me dy tas. Ju ndihmon të ndani enët e pista nga hapësira e përdorshme e lavamanit dhe e bën shumë më të lehtë të gjithë procesin e pastrimit. Plus, ju jep pak më shumë kohë ndërmjet nevojës për të pastruar pjatat - ideale nëse ju pëlqen të argëtoheni ose të keni një familje të madhe që kalon shumë pjata në ditë.

  Përndryshe, zgjidhni një lavaman të madh të vetëm nëse dëshironi një hapësirë ​​të madhe të përdorshme, pa ndarësin në mes. Kjo është ideale nëse tentoni të lani shumë tigan të mëdhenj ose pjata të mëdha për servirje. Filloni duke marrë parasysh mënyrën se si gatuani dhe pastroni, dhe me siguri do të gjeni një lavaman kuzhine që do t'ju pëlqejë.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect