loading
Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 1
Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 2
Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 3
Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 4
Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 5
Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 1
Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 2
Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 3
Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 4
Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 5

Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox

Madhësia:680*450*210mm
Materiali: Paneli i trashë SUS ​​304
Paketimi: 1 Komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox


  Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 6

  KITCHEN SINK

  Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 7

  Përshkrimi

  Emri::

  953202 Lavaman Single Tas Lavaman çeliku inox

  Lloji i instalimit:

  Lavaman countertop/Undermount

  Materiali:

  Paneli i trashë SUS ​​304

  Devijimi i ujit :

  Linja udhëzuese e formës X

  Tas Forma:

  Drejtkëndëshe

  Madhësia:


  680*450*210Mm.


  Ngjyra:


  Argjendi


  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Numri i vrimave:

  Dy.

  Teknika:

  Vend Saldimi

  Paketa::

  1copë

  Aksesorët:

  Filtri i mbetjeve, kulluesi, koshi i kullimit
  PRODUCT DETAILS

  953202 Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox. Ky lavaman kuzhine i lëmuar, i punuar me dorë dhe i lëmuar në mënyrë perfekte prej çeliku inox është mjeshtëri në mënyrën më të mirë të tij.

  Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 8

  Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 9

  • Ky lavaman i bukur nën mal ka shumë për t'i ofruar shefit të përditshëm të kuzhinës suaj.  Kjo është e përkryer për të krijuar hapësirë ​​shtesë për të vazhduar përgatitjen shtesë ose për t'i lënë enët të thahen. Goma izoluese është instaluar në fund të lavamanit për të mbajtur larg dridhjet dhe tingujt e lartë për një përvojë më të mirë.

  Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 10
  Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 11


  • Përfshihet një komplet sitë kullimi, një tabaka e rregullueshme dhe i gjithë pajisja e nevojshme për instalim.


  Për të parandaluar këto lloj fatkeqësish, kullimi vjen i pajisur mirë me një sitë për t'u siguruar që çdo ushqim i padëshiruar, plehra ose objekte të tjera të vogla të mos futen në kanalin tuaj.

  Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 12


  Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 13

  Kjo ndihmon për të mbajtur hidraulikun tuaj të pastër dhe për të shmangur kostot e larta. Tabaka e rregullueshme mund të zgjerohet duke zhbllokuar pozicionin dhe duke rrëshqitur tabakanë për të rregulluar diapazonin  Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 14

  INSTALLATION DIAGRAM

  Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 15

  Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 16


  Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 17

  Kompania TallSen, e cila është një prodhues profesional i pajisjeve shtëpiake me më shumë se 28 vjet përvojë. Ne kemi një linjë prodhimi në shkallë të gjerë për të prodhuar produkte me cilësi të lartë, kemi ekipin më të standardizuar të testimit dhe kemi ekipin më profesional për t'ju shërbyer. Mirë se vini në kërkesën tuaj! presim bashkëpunimin tuaj!


  Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 18


  Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 19


  Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 20Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 21

  Lavaman me tas të vetëm prej çeliku inox 22

  Pyetje Dhe Përgjigje:


  5 këshilla për t'ju ndihmuar të zgjidhni lavamanin perfekt për kuzhinën tuaj
  1. Lavaman kuzhine i stilit offset.

  2. Skajet e sipërme të mprehta dhe lavamanet e rrumbullakosura të poshtme.

  3. Lavaman çelik inox i qëndrueshëm.

  4. E përkryer për të mbushur tenxhere të mëdha gatimi.

  5. Lartësia e duhur për një lavaman.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect