loading
Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 1
Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 2
Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 3
Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 4
Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 5
Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 1
Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 2
Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 3
Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 4
Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 5

Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel

Madhësia:420*230*235mm
Materiali: SUS 304
Distanca e vrimës: 34-35 mm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel


  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 6

  KITCHEN FAUCET

  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 7

  Përshkrimi

  Emri::

  980063 Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel

  Distanca e vrimës:

  34-35 mm

  Materiali:

  SUS 304

  Devijimi i ujit :

  0,35Pa-0,75Pa

  N.W.:

  1.2Kështë

  Madhësia:

  420*230*235Mm.

  Ngjyra:

  Argjendi

  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Tubi i hyrjes:

  Zorrë me gërsheta prej çelik inox 60 cm

  Çertifikimi:

  CUPC

  Paketa::

  1 Vendosa
  Aplikacion:

  Kuzhinë/Hotel

  Garancia: 5 Vite



  PRODUCT DETAILS

  980063 Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel




  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 8

  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 9

  Vendosni nëse dëshironi një rubinet kuzhine me montim në lavaman, në kuvertë apo në mur.

  Instalimet e montuara në mur janë më të përshtatshmet për lavamanë me një legen, ndërsa instalimet e montuara në kuvertë janë më të mirat për lavamanët e shtëpive në fermë dhe nën mal.

  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 10
  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 11

  Nëse jeni duke zëvendësuar një rubinet të montuar në lavaman, duhet të jeni të vetëdijshëm për numrin e vrimave të disponueshme.





  Ju e dini dhimbjen e përpjekjes për të manovruar tenxheret dhe tiganët e mëdhenj nën një grykë të ulët, dhe nga ana tjetër, dëshira për të shmangur një grykë të lartë që errëson pamjen e dritares.

  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 12


  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 13

  Pra, rregulloni saktë harkun e rubinetit të kuzhinës tuaj. Nëse dëshironi më shumë hapësirë ​​pune mbi lavamanin tuaj, rubinetat me hark të lartë do të japin një qartësi 8-10 inç mbi planin tuaj të lavamanit.

  Përndryshe, një grykë me hark të ulët ose të mesëm do t'i shërbejë qëllimit.

  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 14



  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 15


  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 16

  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 17

  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 18


  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 19

  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 20


  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 21

  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 22



  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 23

  Tallsen është një prodhues dhe dizajnues kryesor i produkteve të pajisjeve të kuzhinës dhe banjës. Në Tallsen, ne besojmë se çdo familje duhet të zotërojë një kuzhinë dhe banjë unike që plotëson stilin dhe nevojat e tyre. Ofrimi i produkteve inovative, të bukura, funksionale, por të përballueshme për të ndihmuar çdo shtëpi të ndërtojë kuzhinën dhe banjën e saj unike është misioni ynë. Ndërtoni tuajën sot!

  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 24


  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 25Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 26





  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 27





  Pyetje Dhe Përgjigje:

  7 hapa për të gjetur rubinetin ideal të kuzhinës

  1. Zgjidhni vendndodhjen tuaj – Vendosni nëse dëshironi një rubinet kuzhine me montim në lavaman, në kuvertë apo në mur. Instalimet e montuara në mur janë më të përshtatshmet për lavamanë me një legen, ndërsa instalimet e montuara në kuvertë janë më të mirat për lavamanët e shtëpive në fermë dhe nën mal. Nëse jeni duke zëvendësuar një rubinet të montuar në lavaman, duhet të jeni të vetëdijshëm për numrin e vrimave të disponueshme.

  2. Njihni lavamanin tuaj – Duhet të siguroheni që të dini numrin e vrimave në lavamanin ose banakin tuaj përpara se të bëni pazarin e rubinetit të kuzhinës. Rubinetat me një vrimë ofrojnë një pamje të thjeshtë dhe të pastër, ndërsa një vrimë e dytë ju jep më shumë opsione, të tilla si një shpërndarës locioni ose një spërkatje anësore.

  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 28

  3. Merreni saktë harkun tuaj – Ju e dini dhimbjen e përpjekjes për të manovruar tenxheret dhe tiganët e mëdhenj nën një grykë të ulët, dhe nga ana tjetër, dëshira për të shmangur një grykë të lartë që errëson pamjen e dritares. Pra, rregulloni saktë harkun e rubinetit të kuzhinës tuaj. Nëse dëshironi më shumë hapësirë ​​pune mbi lavamanin tuaj, rubinetat me hark të lartë do të japin një qartësi 8-10 inç mbi planin tuaj të lavamanit. Përndryshe, një grykë me hark të ulët ose të mesëm do t'i shërbejë qëllimit.

  4. Spërkatësi i duhur – Njihni nevojën tuaj kur bëhet fjalë për zgjedhjen e funksioneve të spërkatjes. Njerëzit që zgjedhin për shtrirje të zgjatur preferojnë rubinetat e kuzhinës me tërheqje, ndërsa rubinetat tërheqëse, me harqet e tyre të efektshme, janë të lehta për t'u mbajtur dhe përdorur. Ju gjithashtu keni mundësinë e një rubineti kuzhine me sprucim anësor.

  5. Pyesni për valvulat – Materiali i valvulës është i rëndësishëm për qëndrueshmërinë dhe funksionalitetin e rubinetit tuaj. Për këtë arsye, ne rekomandojmë valvulat qeramike. Valvulat qeramike njihen për besueshmërinë afatgjatë dhe mbeten pa pika për një periudhë të gjatë kohore.

  Rubinet Kuzhine e vetme e krehur Nikel 29

  6. Faktori i stilit – Lavamani është padyshim pjesa qendrore e kuzhinës suaj, kështu që dëshironi që rubineti juaj të plotësojë kuzhinën tuaj. Njihni stilin e kuzhinës tuaj, qoftë fshatar, tradicional, modern, bashkëkohor apo tranzicional dhe gjeni një rubinet që përputhet me estetikën e kuzhinës tuaj.

  7. Përfundimi – Duke folur për stilin, ju keni një numër të madh opsionesh për të zgjedhur përfundimet tuaja. Ju mund të përdorni të zezën mat, kromin, bronzin ose çdo gjë tjetër, megjithëse shumë mendojnë se kromi është përfundimi më i qëndrueshëm dhe më i lehtë për t'u mbajtur i pastër.



  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect