loading
Lavaman kuzhine prej çeliku inox 1
Lavaman kuzhine prej çeliku inox 2
Lavaman kuzhine prej çeliku inox 3
Lavaman kuzhine prej çeliku inox 4
Lavaman kuzhine prej çeliku inox 5
Lavaman kuzhine prej çeliku inox 1
Lavaman kuzhine prej çeliku inox 2
Lavaman kuzhine prej çeliku inox 3
Lavaman kuzhine prej çeliku inox 4
Lavaman kuzhine prej çeliku inox 5

Lavaman kuzhine prej çeliku inox

Madhësia:680*450*210mm
Materiali: Paneli i trashë SUS ​​304
Paketimi: 1 Komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Lavaman kuzhine prej çeliku inox


  Lavaman kuzhine prej çeliku inox 6

  KITCHEN SINK

  Lavaman kuzhine prej çeliku inox 7

  Përshkrimi

  Emri::

  953202 Lavaman kuzhine prej çeliku inox

  Lloji i instalimit:

  Lavaman countertop/Undermount

  Materiali:

  Paneli i trashë SUS ​​304

  Devijimi i ujit :

  Linja udhëzuese e formës X

  Tas Forma:

  Drejtkëndëshe

  Madhësia:


  680*450*210Mm.


  Ngjyra:


  Argjendi


  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Numri i vrimave:

  Dy.

  Teknika:

  Vend Saldimi

  Paketa::

  1copë

  Aksesorët:

  Filtri i mbetjeve, kulluesi, koshi i kullimit
  PRODUCT DETAILS

  953202 Lavaman kuzhine prej çeliku inox. Dizajni i gjithanshëm me montim të dyfishtë ju mundëson ta instaloni këtë lavaman si një pajisje me çdo lloj banaku kuzhine.

  Lavaman kuzhine prej çeliku inox 8

  Lavaman kuzhine prej çeliku inox 9
  • Linja udhëzuese në formë X lejon që uji të derdhet shpejt në vrimën e kullimit në rast të pellgut.
  • I bërë me SUS304, çeliku inox më i trashë në treg, ky lavaman ultra i qëndrueshëm është shumë rezistent ndaj korrozionit dhe gërvishtjeve.

  Lavaman kuzhine prej çeliku inox 10
  Lavaman kuzhine prej çeliku inox 11

  Për të shfrytëzuar plotësisht lavamanin, paketa përfshin një raft për tharjen e enëve me shumë qëllime të rrotulluara që ju lejon të shpëlani produktet dhe t'i thani enët pikërisht mbi lavaman.  Filtri i mbetjeve me dy shtresa ka mbrojtje të izolimit të dyfishtë dhe shkarkim të shpejtë të kalibrit të madh, të cilat në mënyrë efektive rrotullojnë dhe kullojnë mbetjet e mbetura.

  Lavaman kuzhine prej çeliku inox 12


  Lavaman kuzhine prej çeliku inox 13

  Inxhinieruar për grup kundër kullimit për të parandaluar grumbullimin e ujit në lavaman.  Lavaman kuzhine prej çeliku inox 14

  INSTALLATION DIAGRAM

  Lavaman kuzhine prej çeliku inox 15

  Lavaman kuzhine prej çeliku inox 16


  Lavaman kuzhine prej çeliku inox 17

  Kompania TallSen, e cila është një prodhues profesional i pajisjeve shtëpiake me më shumë se 28 vjet përvojë. Ne kemi një linjë prodhimi në shkallë të gjerë për të prodhuar produkte me cilësi të lartë, kemi ekipin më të standardizuar të testimit dhe kemi ekipin më profesional për t'ju shërbyer. Mirë se vini në kërkesën tuaj! presim bashkëpunimin tuaj!


  Lavaman kuzhine prej çeliku inox 18


  Lavaman kuzhine prej çeliku inox 19


  Lavaman kuzhine prej çeliku inox 20Lavaman kuzhine prej çeliku inox 21

  Lavaman kuzhine prej çeliku inox 22

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Instalimi i lavamanit të kuzhinës në 8 hapa

  Hapi 1 Matni dhe shënoni paraqitjen e lavamanit të kuzhinës

  Hapi 2 Shënoni vijat e prera në banak

  Hapi 3 Prisni një hapje lavaman me një bashkim pjesësh figure

  Hapi 4 Instaloni rubinetin e kuzhinës

  Hapi 5 Ngjitni sitë mbi stuko hidraulike

  Hapi 6 Vendosni lavamanin dhe lidhni furnizimin me ujë

  Hapi 7 Lidhni tubat e kullimit

  Hapi 8 Lidhni kullimin dhe rregulloni në lavastovilje


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect