loading
Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 1
Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 2
Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 3
Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 4
Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 5
Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 6
Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 7
Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 1
Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 2
Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 3
Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 4
Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 5
Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 6
Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 7

Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant

Madhësia:420*230*235mm
Materiali: SUS 304
Distanca e vrimës: 34-35 mm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant

  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 8

  KITCHEN FAUCET

  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 9

  Përshkrimi

  Emri::

  980063 Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant

  Distanca e vrimës:

  34-35 mm

  Materiali:

  SUS 304

  Devijimi i ujit :

  0,35Pa-0,75Pa

  N.W.:

  1.2Kështë

  Madhësia:

  420*230*235Mm.

  Ngjyra:

  Argjendi

  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Tubi i hyrjes:

  Zorrë me gërsheta prej çelik inox 60 cm

  Çertifikimi:

  CUPC

  Paketa::

  1 Vendosa
  Aplikacion:

  Kuzhinë/Hotel

  Garancia: 5 Vite  PRODUCT DETAILS

  980063 Trokitje e lehtë e kuzhinës me dizajn elegant me kthesa delikate në të gjitha vendet e duhura.  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 10

  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 11

  Mikser për lavamanin e kuzhinës Monobloc Easy Fit.


  • Është projektuar duke pasur parasysh instaluesin për të siguruar që instalimi dhe mirëmbajtja e ardhshme të bëhen të shpejta dhe të lehta.

  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 12
  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 13

  Ai përmban një teknologji unike të patentuar easyfit duke e bërë më të lehtë përshtatjen sesa një rubinet standard.


  Fisheku i diskut qeramik për qëndrueshmëri të shtuar dhe lehtësi në përdorim.


  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 14


  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 15

  Tubi i hyrjes së ujit 60 cm i zgjatur është për larjen falas të perimeve, ushqimeve, enëve dhe enëve të tjera të kuzhinës.

  Ka dy mënyra të rrjedhjes së ujit, duke shkumëzuar një dush. Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 16  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 17


  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 18

  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 19

  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 20


  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 21

  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 22


  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 23

  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 24  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 25

  Në të ardhmen, Tallsen Hardware do të fokusohet më shumë në dizajnin e produktit, duke lejuar që produkte më të shkëlqyera të prodhohen përmes dizajnit kreativ dhe mjeshtërisë së hollë, në mënyrë që çdo vend në botë të mund të shijojë komoditetin dhe lumturinë e sjellë nga produktet Tallsen.

  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 26


  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 27Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 28

  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 29

  Pyetje Dhe Përgjigje:

  Rubineti i lartë i kuzhinës me dizajn elegant 30
  • Karakteristikat e rubinetit elektronik - Një prirje në rritje në shtëpitë e sotme është shtimi i teknologjisë inteligjente, mekanikës së kompjuterizuar që ndihmojnë në lehtësimin e punëve të përditshme. Lavamani i kuzhinës tani mund të ndizet dhe fiket me lëvizjen e dorës falë teknologjisë së sensorit të lëvizjes të instaluar në trupin e rubinetit.  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect