loading
Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 1
Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 2
Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 3
Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 4
Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 5
Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 1
Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 2
Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 3
Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 4
Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 5

Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës

Madhësia:680*450*210mm
Materiali: Paneli i trashë SUS ​​304
Paketimi: 1 Komplete/karton

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës


  Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 6

  KITCHEN SINK

  Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 7

  Përshkrimi

  Emri::

  953202 Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës

  Lloji i instalimit:

  Lavaman countertop/Undermount

  Materiali:

  Paneli i trashë SUS ​​304

  Devijimi i ujit :

  Linja udhëzuese e formës X

  Forma e tasit:

  Drejtkëndëshe

  Madhësia:


  680*450*210Mm.


  Ngjyra:


  Argjendi


  Trajtimi i sipërfaqes:

  I krehur

  Numri i vrimave:

  Dy.

  Teknika:

  Vend Saldimi

  Paketa::

  1 Vendosa

  Aksesorët:

  Filtri i mbetjeve, kulluesi, koshi i kullimit
  PRODUCT DETAILS

  953202 Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës

  Ky lavaman novator prej çeliku inoks është i salduar me parvazet e legenit në tre nivele, kështu që mund të vendosni dërrasën e prerjes së bambusë, raftet e grira shumëfunksionale (dy), kullesën dhe lavamanin pikërisht aty ku dëshironi për efikasitet maksimal ndërsa punoni.


  Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 8

  Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 9

  I projektuar për të qenë një objektiv për mbeturinat, ky kullues i pjerrët ndihmon në drejtimin e mbeturinave në deponim.

  Është. bërë prej çeliku inox të klasës premium T-304 për t'u bërë rezistente ndaj ndryshkut.

  Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 10
  Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 11

  Forma ergonomike përmban nivele të shumta për të mbështetur aksesorët e lavamanit.

  Le të keni një kuzhinë të pastër dhe mikpritëse dhe të shijoni gëzimin e përgatitjes së vaktit.

  Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 12


  Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 13

  Aksesorët e integruar mbajnë rrëmujën e kuzhinës në lavamanin tuaj dhe jashtë banakut.  Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 14

  INSTALLATION DIAGRAM

  Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 15

  Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 16


  Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 17

  Misioni i Tallsen për të qenë marka më e fortë në treg duke ofruar vlerë të jashtëzakonshme për paranë ka qenë themeli i suksesit tonë gjatë 20 viteve të fundit. Është arsyeja pse ne kemi qenë në gjendje të zgjerojmë vazhdimisht ofertën tonë ndaj klientit dhe të lulëzojmë edhe gjatë kohërave sfiduese ekonomike.


  Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 18


  Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 19


  Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 20Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 21

  Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 22  FAQ:


  Furnizuesit me shumicë të lavamanit të kuzhinës 23 Kullimi i përqendruar


  Pro:
  : Uji kullon më shpejt se një kullues me qendër jashtë, sepse ka më pak distancë për të udhëtuar.

  Pro: : Akses më i mirë për mirëmbajtje ose riparime nën lavaman.

  Pro: : Përafrohet me një rubinet në qendër.

  Kon : Tenxheret dhe tiganët e mëdhenj mund të bllokojnë rrjedhën e ujit në kanalin e kanalit.
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect