loading
Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 1
Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 2
Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 3
Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 4
Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 5
Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 6
Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 1
Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 2
Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 3
Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 4
Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 5
Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 6

Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë

Qendra: 360-410 /Φ60mm
Goditja: 360/240 mm, 410/290 mm
Opsioni i ngjyrës: Gri premium, argjend

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  8105 Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë


  Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 7


  T ATAMI P NEUMATIC L IFT

  Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 8

  Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 9

  Përshkrimi

  Emri:

  8105 Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë

  Materia

  Aliazh alumini

  Kapaciteti ngarkues

  85KG

  Lartësia Min/Max

  360-600mm/ 410-700mm

  Qendra

  360-410/Φ60mm

  Goditja në tru

  360/240 mm, 410/290 mm

  Opsioni i ngjyrave

  Gri premium, argjend


  PRODUCT DETAILS

  8105: Materiali i ashensorit tatami është alumini hapësinor, kryesisht oksid alumini, i cili ka avantazhet e mos ndryshkut, pa zbehje, mbrojtje mjedisore dhe qëndrueshmëri. Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 10
  Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 11 Ky grep rrobash me ngjyra të çelura nuk ndikohet nga stili i familjes dhe përdor linja të thjeshta për të rritur shkëlqimin unik, duke i bërë mobiljet elegante dhe sensuale, dhe ka kënaqësinë e dyfishtë të rehatisë dhe bukurisë.
  Kapaciteti i tij i ngarkimit vetë-mbytës është 85 kg; dhe ashensori mund të arrijë më shumë se 500,000 ashensorë, ka një jetë të gjatë shërbimi, është i fortë dhe i qëndrueshëm dhe është projektuar me karakteristikat e dyshekëve tatami. Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 12
  Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 13 Mjeshtëri e nivelit të lartë, pllakë çeliku me cilësi të lartë, rezistencë ndaj dridhjeve dhe ngarkesës në goditje, jo e lehtë për t'u deformuar.

  Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 14


  INSTALLATION DIAGRAM

  Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 15Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 16

  Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 17

  Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 18

  Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 19

  Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 20

  Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 21

  Ashensori pneumatik Tatami me cilësi të lartë 22


  FAQS:

  P1: A jeni një fabrikë?

  A: Po, dhe ju jeni të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë nëse keni një mundësi.


  Q2: Rreth metodës së transportit:
  Përgjigje: Me Express: Fedex, DHL, EMS, TNT, UPS.
  Nga logjistikë: Air & Sea.


  Pyetja 3: A është e mundur të ngarkoni produktet e përzierjes në një enë?

  Përgjigje: Po, është në dispozicion.


  Q4: A mund ta marr mostrën tuaj falas?

  Përgjigje: Ofrohen mostra falas, ju vetëm duhet të kujdeseni për ngarkesën.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect