loading
Shporta e bukës për tërheqje të kabinetit PO1046 1
Shporta e bukës për tërheqje të kabinetit PO1046 2
Shporta e bukës për tërheqje të kabinetit PO1046 3
Shporta e bukës për tërheqje të kabinetit PO1046 4
Shporta e bukës për tërheqje të kabinetit PO1046 5
Shporta e bukës për tërheqje të kabinetit PO1046 6
Shporta e bukës për tërheqje të kabinetit PO1046 7
Shporta e bukës për tërheqje të kabinetit PO1046 8
Shporta e bukës për tërheqje të kabinetit PO1046 1
Shporta e bukës për tërheqje të kabinetit PO1046 2
Shporta e bukës për tërheqje të kabinetit PO1046 3
Shporta e bukës për tërheqje të kabinetit PO1046 4
Shporta e bukës për tërheqje të kabinetit PO1046 5
Shporta e bukës për tërheqje të kabinetit PO1046 6
Shporta e bukës për tërheqje të kabinetit PO1046 7
Shporta e bukës për tërheqje të kabinetit PO1046 8

Shporta e bukës për tërheqje të kabinetit PO1046

TALLSEN PO1046 është një seri shportash që tërhiqen për të ruajtur furnizimet e kuzhinës si bukë, erëza, pije, etj.

Kjo shportë seri ka një strukturë harkore rrethore, e cila është e lëmuar dhe nuk gërvisht duart.

 

Dizajni me dy shtresa të larta dhe të ulëta e bën të lehtë marrjen e artikujve.

Pjesa e poshtme është e pajisur me rrëshqitëse amortizimi të markës, që ngarkon lehtësisht artikujt 30 kg.

 

TALLSEN i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare të prodhimit, të autorizuar nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimi zviceran i cilësisë SGS dhe certifikimi CE, Sipas standardit të BE-së EN1935, të gjitha produktet përputhen me standardet ndërkombëtare.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  3 (204)

  Përshkrimi

  Inxhinierët TALLSEN janë të përkushtuar ndaj konceptit të dizajnit të humanizuar.


  Para së gjithash, inxhinierët zgjedhin rreptësisht çelikun inox SUS304 kundër korrozionit dhe ndryshkut si lëndë të parë, saldim të përforcuar, Pajisur me një shirit rrëshqitës të amortizimit të markës që mund të mbajë 30 kg, hapje ose mbyllje e qetë dhe redukton zhurmën, e qëndrueshme për 20 vjet.

  Së dyti, 2 shtresa koshash magazinimi plus çanta prej kanavacës, dizajn ndarje të lartë dhe të ulët, për të përmbushur nevojat e ndryshme të ruajtjes dhe për të shfrytëzuar plotësisht hapësirën.


  Së treti, të dy specifikimet mund të përputhen në mënyrë fleksibël me dollapët e kuzhinës 300 mm dhe 400 mm. Në të njëjtën kohë, shporta e ruajtjes me një dizajn të zbrazët është e përshtatshme për pastrimin e përditshëm.


  Së fundi, çdo shportë magazinimi ka parmakë të ngritur, në mënyrë që sendet të mos bien lehtë dhe është më e sigurt për të marrë dhe vendosur sende.

  4 (177)

  specifikat e produktit

  PO1046

  Elementi no

  kabineti (mm)

  D*P*H(mm)

  PO1046-300

  300

  450*250*525

  PO1046-400

  400

  450*350*525

  无题会话3157

  Veçoritë e produktit

  ● Lëndët e para prej çeliku inox SUS304 të zgjedhura kundër korrozionit dhe ndryshkut

  ● Zhdukja e rrëshqitjes së montimit, hapja dhe mbyllja e heshtur

  ● Specifikime të plota, hapësirë ​​fleksibël magazinimi

  ● Paraqitje shkencore, shportë me 2 shtresa të larta dhe të ulëta + çantë prej kanavacës për ruajtje të lehtë të ndarjes

  ● 2- garanci vit, pala e markës u jep përdoruesve shërbimin më intim pas shitjes.

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect