loading
PO1154 Shporta shumëfunksionale e kabinetit 1
PO1154 Shporta shumëfunksionale e kabinetit 2
PO1154 Shporta shumëfunksionale e kabinetit 3
PO1154 Shporta shumëfunksionale e kabinetit 4
PO1154 Shporta shumëfunksionale e kabinetit 5
PO1154 Shporta shumëfunksionale e kabinetit 6
PO1154 Shporta shumëfunksionale e kabinetit 1
PO1154 Shporta shumëfunksionale e kabinetit 2
PO1154 Shporta shumëfunksionale e kabinetit 3
PO1154 Shporta shumëfunksionale e kabinetit 4
PO1154 Shporta shumëfunksionale e kabinetit 5
PO1154 Shporta shumëfunksionale e kabinetit 6

PO1154 Shporta shumëfunksionale e kabinetit

TALLSEN PO1154 është një shportë shumëfunksionale që përdoret për ruajtjen e shisheve me erëza, tasave dhe shkopinjve dhe thikave në kuzhinë. Dizajni i ngulitur i trupit të kabinetit shkëputet nga struktura tradicionale e kuzhinës. Shporta e ruajtjes së kësaj serie adopton një strukturë përforcuese me saldim me hark të rrumbullakët, e cila është e lëmuar dhe nuk gërvisht duart.

 

Dizajni i humanizuar i ndarjes së thatë dhe të lagësht parandalon që produkti të lagështohet dhe të mykohet. Dizajni me dislokim të lartë dhe të ulët e shfrytëzon plotësisht hapësirën e kabinetit. TALLSEN i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare të prodhimit, të autorizuar nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimi zviceran i cilësisë SGS dhe certifikimi CE, duke siguruar që të gjitha produktet të përputhen me standardet ndërkombëtare.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore
  1 (229)

  Përshkrimi

  Inxhinierët TALLSEN janë të përkushtuar ndaj konceptit të dizajnit të humanizuar 


  Para së gjithash, inxhinieri zgjedh rreptësisht çelik inox të pastër SUS304 si lëndë të parë, forcon saldimin dhe përputhet me rrëshqitjen e amortizimit të markës që mund të mbajë 30 kg. Hapje dhe mbyllje e qetë dhe mund të përdoret për 20 vjet lehtësisht.

  Së dyti, dizajni i ndarjes së thatë dhe të lagësht parandalon që erëza të jetë e lagësht dhe e mykur, dhe lartësia dhe dizajni i dislokimit të ulët lejon një kabinet për të ruajtur nevojat e gatimit.


  Përveç kësaj, 4 specifikimet mund të përputhen me kabinetet me gjerësi 200, 300, 350 dhe 400 mm për të përmbushur nevojat e grupeve të ndryshme të klientëve.


  Së fundi, tabakaja e ndashme e ujit parandalon lagështimin e kabinetit dhe shportat e magazinimit në çdo kat janë të pajisura me parmakë të ngritur, në mënyrë që sendet të mos bien lehtë.

  2 (215)

  specifikat e produktit

  3 (197)

  Elementi no

  kabineti (mm)

  D*P*H(mm)

  PO1041-200

  200

  450*150*435

  PO1041-300

  300

  450*250*435

  PO1041-350

  350

  450*300*435

  PO1041-400

  400

  450*350*435

  4 (170)

  Veçoritë e produktit

  ● Përzgjedhja e lëndëve të para prej çeliku inox të pastër

  ● Zbutja e hekurudhës së fshehur, hapja dhe mbyllja e qetë

  ● Specifikime të plota, hapësirë ​​fleksibël magazinimi

  ● Tabaka e ndashme e ujit për të mos lejuar që kabineti të laget

  ● Paraqitja shkencore, ndarja e thatë dhe e lagësht dhe dizajni me mospërputhje të lartë dhe të ulët Garancia 2-vjeçare, pala e markës u jep klientëve shërbimin më intim pas shitjes

  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect