loading
Varëse pallto dekorative e zezë 1
Varëse pallto dekorative e zezë 2
Varëse pallto dekorative e zezë 3
Varëse pallto dekorative e zezë 4
Varëse pallto dekorative e zezë 5
Varëse pallto dekorative e zezë 1
Varëse pallto dekorative e zezë 2
Varëse pallto dekorative e zezë 3
Varëse pallto dekorative e zezë 4
Varëse pallto dekorative e zezë 5

Varëse pallto dekorative e zezë

Pesha: 53 g
Paketimi: 200 copë/karton
MOQ:200PCS

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  CH2330 Varëse pallto dekorative e zezë


  Varëse pallto dekorative e zezë 6


  COAT HOOKS

  Varëse pallto dekorative e zezë 7

  Varëse pallto dekorative e zezë 8

  Përshkrimi

  Emri i Prodhimit:

  CH2330 Varëse pallto dekorative e zezë

  Lloji:

  Grepa për Veshje

  Përfundimi:

  Imitim floriri, arme e zeze

  Peshë :

  53g

  Paketare:

  200 copë/karton

  MOQ:

  200PCS

  Vendi i origjinës:

  Qyteti Zhaoqing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  Varëse rrobash dekorative e zezë CH2330 është bërë nga aliazh zinku me cilësi të lartë dhe bojë të shëndetshme me bazë uji

  Varëse pallto dekorative e zezë 9
  Varëse pallto dekorative e zezë 10

  Ideale për t'u përdorur në dhomën tuaj të gjumit, banjën, hollet, korridoret, dollapët, vetëm për të përmendur disa.


  Këto grepa muri janë mjaft të forta për të mbajtur 2 ose më shumë artikuj, ky produkt është i domosdoshëm brenda dhe rreth shtëpisë tuaj kur organizoni një festë.

  Varëse pallto dekorative e zezë 11
  Varëse pallto dekorative e zezë 12

  Ky grep klasik i dyfishtë i montuar në mur është super i lehtë për t'u instaluar në shtëpinë tuaj. Çdo goditje vjen me 2 vida montimi.

  Varëse pallto dekorative e zezë 13

  Varëse pallto dekorative e zezë 14


  INSTALLATION DIAGRAM

  Varëse pallto dekorative e zezë 15

  Varëse pallto dekorative e zezë 16


  ZHAOQING TALLSEN HARDWARE CO., LTD

  Tallsen Hardware ka një ekip profesional R&D dhe pajisje të përparuar të prodhimit. Kryesisht prodhon pajisje pajisje shtëpiake, pajisje pajisje për banjo, pajisje elektrike kuzhine dhe produkte të tjera.

  Varëse pallto dekorative e zezë 17

  Varëse pallto dekorative e zezë 18

  Varëse pallto dekorative e zezë 19

  Varëse pallto dekorative e zezë 20

  Varëse pallto dekorative e zezë 21

  Varëse pallto dekorative e zezë 22


  FAQ

  Si të instaloni:

  1. Rreshtoni bazën në mur dhe shënoni pozicionet e dy vrimave në mur.

  2. Hapni vrima në pozicionin që keni shënuar, më pas prekni stufat plastike në mur.

  3. Rreshtoni bazën dhe vendosni rondelet e bulonave nëpër vidë, kthejini vidhat fort. (Ju lutemi lini një hapësirë ​​prej 1 mm midis kokës së vidës dhe bazës për instalimin e kapakut dekorativ)

  4. Instaloni kapakët e vidhave.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect