loading
produkte të tjera
Dërgoni kërkesën tuaj
Gjatësia: 270mm-550mm Logoja: E personalizuar Paketimi: 4 komplete/karton
Rrëshqitësit e sirtarëve me mbyllje të butë të TALLSEN është produkti i rrëshqitjeve të sirtarit me mbyllje të butë të TALLSEN-it, i cili është i shitur në shitje të plotë, i cili përfshin rrëshqitësit dhe çelësat e sirtarëve me shtytje për të hapur. Produkti cilësor është prej çeliku të galvanizuar, i cili është shumë rezistent ndaj korrozionit. Produkti është projektuar me rula dhe amortizues të integruar me cilësi të lartë që bëjnë një tërheqje të qetë dhe mbyllje të heshtur. TALLSEN i përmbahet teknologjisë së përparuar ndërkombëtare të prodhimit, të autorizuar nga sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001, testimi zviceran i cilësisë SGS dhe certifikimi CE. Për sigurimin e cilësisë, të gjitha produktet e TALLSEN's Push To Open Undermount Drawer Slides janë testuar 80,000 herë për hapje dhe mbyllje, duke u siguruar që mund t'i përdorni pa u shqetësuar.
Rrëshqitjet e sirtarëve të sinkronizuara të sinkronizuara me mbyllje të butë të TALLSEN janë gjenerata e re e rrëshqitjeve të montuara për sirtarët e drurit, kombinon veçori inteligjente plus veprim të shkëlqyer rrëshqitës për kabinetin e sotëm modern. Sistemi i rrëshqitjes lëviz pa ndonjë zhurmë ose rezistencë të bezdisshme. Ai përshtatet lehtësisht me konstruksionin standard të sirtarit të industrisë dhe ofron një amortizues të lëngshëm për një mbyllje të butë të vazhdueshme të qetë
Gjatësia: 270 mm-550 mm (10 inç -24 inç) Logoja: E personalizuar Paketimi: 4 Komplete/Karton
Rrëshqitja e sirtarit e fshehtë me shtrirje të plotë TALLSEN'S është një përparim në teknologjinë e vrapimit të fshehur. Meqenëse mbajtëset janë të fshehura poshtë sirtarit, ato kurrë nuk ndërhyjnë me stilin ose dizajnin. Rrëshqitjet e sirtarit nën montim mundësojnë hapësirën maksimale të sirtarit në situata ku thellësia është e kufizuar, duke u ofruar prodhuesve të kabinetit fleksibilitetin për të krijuar kuti sirtarësh më të thellë me më shumë hapësirë ​​ruajtëse
Rregullimi i thellësisë: -2mm/+3.5mm Baza e rregullueshme (lart/poshtë):-2mm/+2mm Trashësia e derës: 14-20 mm
Aplikimi: Kabineti, Kuzhina, Garderoba Rregullimi i mbulimit: + 5 mm Rregullimi i thellësisë:-2/+2mm Rregullimi i bazës:-2/+2mm
Lloji: Clip-on Këndi i hapjes: 100 gradë Materiali: Çelik inox Mbyllje e butë: po
Diametri i kupës së menteshës: 35 mm Lloji i produktit: në dy drejtime Rregullimi i thellësisë: -2mm/+2mm Baza e rregullueshme (lart/poshtë):-2mm/+2mm
Lloji i produktit: Një drejtim Rregullimi i thellësisë: -2mm/+3.5mm Rregullimi i bazës (lart/poshtë):-2mm/+2mm Trashësia e derës: 14-20 mm
Materiali: Çelikë të mbështjellë të ftohtë Përfundimi: i veshur me nikel Pesha neto: 113 g
Përfundimi: i veshur me nikel Pesha neto: 68g Rregullimi i mbulimit: + 5 mm
nuk ka të dhëna
Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
Zgjidhjen
Adresa
TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
Customer service
detect