loading
Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 1
Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 2
Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 3
Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 4
Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 5
Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 6
Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 1
Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 2
Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 3
Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 4
Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 5
Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 6

Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi

TALLSEN ka qenë në një pozicion udhëheqës në fushën e mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë në Kinë. Gjatë hapjes së tregut, ne vazhdimisht i kushtojmë vëmendje përmirësimit të profesionalizmit dhe konkurrencës gjithëpërfshirëse të ndërmarrjes.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  CH2380 Rroba me kreshtë me nikel krom


  Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 7


  CLOTHING HOOK


  Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 8

  Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 9

  Përshkrimi

  Emri:

  CH2380 Rroba me kreshtë me nikel krom

  Materia:

  metal, aliazh zinku

  Përfundimi:

  krom/elektroforezë/spërkatje

  krom mat/nikle mat/bronz

  imitim ari/armë e zezë

  Nikel i krehur/Bronz i krehur


  Peshë :

  55g

  Paketare:

  200 copë/karton

  MOQ:

  1000PCS

  Data e dorëzimit:

  15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti Zhaoqing, Provinca Guangdong, Kinë

  PRODUCT DETAILS

  CH2380 grepa rrobash e krehur me nikel me kromi është një grep unik, elegant dhe estetik me dy shtresa me vida të fshehura. Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 10
  Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 11 Cilësi e mahnitshme dhe përfundim i bukur mat. Ato janë të bukura dhe të rënda dhe duken të shkëlqyera. Do të rekomandonim 100%.

  Ato janë në ngjyrë argjendi me stil vintage, i cili mund të tregojë shijen tuaj unike për miqtë ose fqinjët tuaj.
  Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 12

  Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 13 Mos shikoni më tej. Buza është aq e lëmuar sa nuk do t'i dëmtojë rrobat tuaja ose ndonjë send mbi të cilin varni

  Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 14

  Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 15

  INSTALLATION DIAGRAM

  Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 16

  Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 17

  ZHAOQING TALLSEN HARDWARE CO., LTD

  TALLSEN ka qenë në një pozicion udhëheqës në fushën e mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë në Kinë. Gjatë hapjes së tregut, ne vazhdimisht i kushtojmë vëmendje përmirësimit të profesionalizmit dhe konkurrencës gjithëpërfshirëse të ndërmarrjes. Dhe përpiquni të sillni shërbimin sa më profesional, produktet më cilësore, çmimin më të favorshëm dhe shërbimin më në kohë pas shitjes.

  Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 18

  Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 19

  Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 20

  Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 21

  Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 22

  Ganpa rrobash të krehura me nikel nga kromi 23


  FAQ

  Si të instaloni:

  ( 1) Rreshtoni bazën në mur dhe më pas shënoni me laps pikën e mesit të vrimave në mur.

  (2) Hapni vrima në vendin(at) ku keni shënuar, sigurohuni që ta mbani stërvitjen pingul me murin në mënyrë që spiranca të ulet paralelisht me tokën

  (3) Rrëshqitni spirancën e zgjerimit plastik në mur, nëse është e nevojshme, prekni spirancën me një çekiç

  (4) Rreshtoni bazën dhe vendosni rondelet e bulonave nëpër vidë, futni vidën me grep në spirancën plastike dhe filloni të rrotulloheni në drejtim të akrepave të orës

  (5) Instaloni kapakët e vidhave në kokën e vidave.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect