loading
Kllapa dekorative për veshje 1
Kllapa dekorative për veshje 2
Kllapa dekorative për veshje 3
Kllapa dekorative për veshje 4
Kllapa dekorative për veshje 5
Kllapa dekorative për veshje 1
Kllapa dekorative për veshje 2
Kllapa dekorative për veshje 3
Kllapa dekorative për veshje 4
Kllapa dekorative për veshje 5

Kllapa dekorative për veshje

Pesha: 55 g
Paketimi: 200 copë/karton
MOQ:800PCS
Madhësia e kartonit:43.5*36.5*16cm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  CH2350 grep dekorativ pallto me kllapa


  Kllapa dekorative për veshje 6


  CLOTHING HOOKS

  Kllapa dekorative për veshje 7

  Kllapa dekorative për veshje 8

  Përshkrimi

  Emri i Prodhimit:

  CH2350 grep dekorativ pallto me kllapa

  Lloji:

  Kunjat e rrobave

  Materia:

  metal, aliazh zinku

  Përfundimi:

  Nikel i krehur, i lashtë i gjelbër i krehur

  Peshë :

  55g

  Paketare:

  200 copë/karton

  MOQ:

  800PCS

  Madhësia e kartonit:

  43.5*36.5*16CM


  PRODUCT DETAILS

  CH2350 kjo grep pallto është bërë nga aliazh zinku, jo i lehtë për t'u gërryer dhe ndryshkur Kllapa dekorative për veshje 9
  Kllapa dekorative për veshje 10 Sipërfaqja është e veshur me shtresa të shumëfishta për të formuar një film mbrojtës rezistent ndaj korrozionit, rezistent ndaj konsumit, që nuk zbehet, rezistent ndaj gërvishtjeve.
  Baza e trashur mund të rrisë jetën e shërbimit dhe mund të përdoret në banjë. Kllapa dekorative për veshje 11
  Kllapa dekorative për veshje 12

  Dhoma ose kuzhina, pa frikë nga batica dhe as tymi me vaj, mund të jenë gjithmonë të ndritshme dhe të bukura.

  Kllapa dekorative për veshje 13


  INSTALLATION DIAGRAM

  Kllapa dekorative për veshje 14

  Kllapa dekorative për veshje 15


  ZHAOQING TALLSEN HARDWARE CO., LTD

  Tallsen Hardware tani ka një ekip profesional shitjesh me më shumë se 80 staf, një qendër marketingu me 500 katrorë, ndërtim të shkëlqyer të platformave të ekspozitës dhe tregtisë dhe platformave të tregtisë elektronike, duke ofruar zgjidhje profesionale të zinxhirit të furnizimit për agjentët dhe shitjet. Me mjeshtëri të shkëlqyer të produktit, produkt me cilësi të lartë dhe shërbim të vëmendshëm pas shitjes, produktet eksportohen në më shumë se 60 vende dhe kanë fituar njohjen dhe besimin e partnerëve vendas dhe të huaj.

  Kllapa dekorative për veshje 16

  Kllapa dekorative për veshje 17

  Kllapa dekorative për veshje 18

  Kllapa dekorative për veshje 19

  Kllapa dekorative për veshje 20

  Kllapa dekorative për veshje 21

  Kllapa dekorative për veshje 22


  FAQ

  Q1: Cili është MOQ juaj?
  A1: Në përgjithësi 100 copë. Për klientin e ri, më pak sasi është gjithashtu në dispozicion në mënyrë prove.


  Q2: A mund të printojë fabrika juaj markën tonë në rubinet? OEM/ODM pranohet?
  A2: Po! Ne mundemi.


  Q3: Sa është koha juaj e prodhimit?
  A3: Mostrat brenda 7 ditëve, Rreth 15-30 ditë për enë 20ft.


  Q4: Cila është mënyra juaj e pagesës dhe afati i pagesës?
  A4: Mënyra e pagesës: T/T, Paypal, Pagesa online.
  Kushtet e pagesës: 30% depozitë, 70% pagesa e bilancit para dërgesës.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect