loading
Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 1
Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 2
Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 3
Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 4
Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 5
Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 1
Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 2
Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 3
Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 4
Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 5

Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast

Pesha: 53 g
Paketimi: 200 copë/karton
MOQ:200PCS

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  CH2330 Hook me ngjyrë të artë me imitim të zink


  Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 6


  COAT HOOKS

  Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 7

  Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 8

  Përshkrimi

  Emri i Prodhimit:

  CH2330 Hook me ngjyrë të artë me imitim të zink

  Lloji:

  Grepa për Veshje

  Përfundimi:

  Imitim floriri, arme e zeze

  Peshë :

  53g

  Paketare:

  200 copë/karton

  MOQ:

  200PCS

  Vendi i origjinës:

  Qyteti Zhaoqing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  CH2330 Hook me ngjyrë të artë me imitim të zink e bën të lehtë organizimin dhe pastrimin e rrëmujës së padëshiruar.


  Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 9
  Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 10

  Këto grepa të dyfishtë janë një mënyrë e mirë për të ruajtur hapësirën tuaj


  Çdo grep për veshje vjen me 4 vida montimi me dy opsione me gjatësi të ndryshme 2 nga 25 mm ose 1 inç DHE 2 nga 16 mm ose 0,6 inç.

  Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 11
  Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 12

  Ju mund të përdorni një kaçavidë ose stërvitje për të kyçur vidhat në mur ose tabelë.

  Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 13

  Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 14


  INSTALLATION DIAGRAM

  Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 15

  Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 16


  ZHAOQING TALLSEN HARDWARE CO., LTD

  Tallsen Hardware ka një ekip profesional R&D dhe pajisje të përparuar të prodhimit. Kryesisht prodhon pajisje pajisje shtëpiake, pajisje pajisje për banjo, pajisje elektrike kuzhine dhe produkte të tjera.

  Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 17

  Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 18

  Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 19

  Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 20

  Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 21

  Imitim grep me ngjyrë ari Zink Die-Cast 22


  FAQ

  Q1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  Përgjigje: Ne jemi një fabrikë, mund të garantojmë që çmimi ynë është i dorës së parë, shumë i lirë dhe konkurrues.


  Q2: Si funksionon fabrika juaj në lidhje me kontrollin e cilësisë?
  Përgjigje: Të gjitha produktet do të kontrollohen 100% përpara dërgesës.


  Q3: Cili është çmimi i transportit?
  A: Në varësi të portit të dorëzimit, çmimet ndryshojnë.


  Q4: Kur mund ta marr çmimin?
  Përgjigje: Zakonisht ne citojmë brenda 24 orëve pasi kemi marrë kërkesën tuaj.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect