loading
Grepa pallto të zeza mat 1
Grepa pallto të zeza mat 2
Grepa pallto të zeza mat 3
Grepa pallto të zeza mat 4
Grepa pallto të zeza mat 5
Grepa pallto të zeza mat 6
Grepa pallto të zeza mat 1
Grepa pallto të zeza mat 2
Grepa pallto të zeza mat 3
Grepa pallto të zeza mat 4
Grepa pallto të zeza mat 5
Grepa pallto të zeza mat 6

Grepa pallto të zeza mat

TALLSEN ka qenë në një pozicion udhëheqës në fushën e mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë në Kinë. Gjatë hapjes së tregut, ne vazhdimisht i kushtojmë vëmendje përmirësimit të profesionalizmit dhe konkurrencës gjithëpërfshirëse të ndërmarrjes.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  CH2380 grepa mat pallto të zeza


  Grepa pallto të zeza mat 7


  CLOTHING HOOK


  Grepa pallto të zeza mat 8

  Grepa pallto të zeza mat 9

  Përshkrimi

  Emri:

  CH2380 grepa mat pallto të zeza

  Materia:

  metal, aliazh zinku

  Përfundimi:

  krom/elektroforezë/spërkatje

  krom mat/nikle mat/bronz

  imitim ari/armë e zezë

  Nikel i krehur/Bronz i krehur


  Peshë :

  55g

  Paketare:

  200 copë/karton

  MOQ:

  1000PCS

  Data e dorëzimit:

  15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti Zhaoqing, Provinca Guangdong, Kinë

  PRODUCT DETAILS

  CH2380 grepa të zeza mat janë të ndërtuara nga aliazh zinku metalik i cili është mjaft i fortë për t'i bërë ballë veshjeve të rënda dhe të shumta.


  Grepa pallto të zeza mat 10
  Grepa pallto të zeza mat 11

  Në të njëjtën kohë, është mjaft e qëndrueshme për t'ju ofruar kaq shumë vite të shkëlqyera

  funksionalitetin.

  Dizajni me grepa të dyfishtë është i përsosur për përdorim në banjë, dhomë gjumi, dhomë gjumi, shtëpi në fermë, jashtë, dollap, holl, hyrje, gardh.  Grepa pallto të zeza mat 12

  Grepa pallto të zeza mat 13 Çdo grep ka 2 vrima, mund të përforcohet me dy vida, grepa dhe vidhat përputhen mirë me njëra-tjetrën, duke rekomanduar montimin në dru të fortë ose stufa druri.

  Grepa pallto të zeza mat 14

  Grepa pallto të zeza mat 15

  INSTALLATION DIAGRAM

  Grepa pallto të zeza mat 16

  Grepa pallto të zeza mat 17

  ZHAOQING TALLSEN HARDWARE CO., LTD

  TALLSEN ka qenë në një pozicion udhëheqës në fushën e mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë në Kinë. Gjatë hapjes së tregut, ne vazhdimisht i kushtojmë vëmendje përmirësimit të profesionalizmit dhe konkurrencës gjithëpërfshirëse të ndërmarrjes. Dhe përpiquni të sillni shërbimin sa më profesional, produktet më cilësore, çmimin më të favorshëm dhe shërbimin më në kohë pas shitjes.

  Grepa pallto të zeza mat 18

  Grepa pallto të zeza mat 19

  Grepa pallto të zeza mat 20

  Grepa pallto të zeza mat 21

  Grepa pallto të zeza mat 22

  Grepa pallto të zeza mat 23


  FAQ

  Q1: Cili është produkti juaj kryesisht?

  Përgjigje: Mentesha, rrëshqitjet e sirtarit, dorezat, susta me gaz, këmbët e mobiljeve, ashensori Tatami, tampon, varëse dollapi, dritë mentesha.

  Q2: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
  A: Na kontaktoni dhe ne do të organizojmë mostra falas për ju.


  P3: A ofroni shërbime OEM dhe ODM?
  Përgjigje: Po, OEM ose ODM janë të mirëseardhura.


  Q4: Sa zgjat koha normale e dorëzimit?
  Përgjigje: Rreth 45 ditë.


  Q5: Cilat janë kushtet tuaja të dorëzimit?
  A: FOB, CIF dhe EXW.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect