loading
Grepa treshe të zeza mat 1
Grepa treshe të zeza mat 2
Grepa treshe të zeza mat 3
Grepa treshe të zeza mat 4
Grepa treshe të zeza mat 5
Grepa treshe të zeza mat 1
Grepa treshe të zeza mat 2
Grepa treshe të zeza mat 3
Grepa treshe të zeza mat 4
Grepa treshe të zeza mat 5

Grepa treshe të zeza mat

Pesha: 55 g
Paketimi: 200 copë/karton
MOQ:800PCS
Madhësia e kartonit:43.5*36.5*16cm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  CH2350 grepa me tre shtresa të zeza mat


  Grepa treshe të zeza mat 6


  CLOTHING HOOKS

  Grepa treshe të zeza mat 7

  Grepa treshe të zeza mat 8

  Përshkrimi

  Emri i Prodhimit:

  CH2350 grepa me tre shtresa të zeza mat

  Lloji:

  Kunjat e rrobave

  Materia:

  metal, aliazh zinku

  Përfundimi:

  Nikel i krehur, i lashtë i gjelbër i krehur

  Peshë :

  55g

  Paketare:

  200 copë/karton

  MOQ:

  800PCS

  Madhësia e kartonit:

  43.5*36.5*16CM


  PRODUCT DETAILS

  CH2350 grepa me tre shtresa të zeza mat janë perfekte për të dekoruar shtëpinë tuaj.

  Grepa treshe të zeza mat 9
  Grepa treshe të zeza mat 10

  Dizajni unik dhe elegant i grepave me tre shtresa kanë një sipërfaqe me shkëlqim, të cilat e bëjnë shtëpinë tuaj të duket e rregullt, e pastër dhe elegante.  Grepa e rëndë me dy këmbë mund të mbajë lehtësisht deri në 35 paund peshë.


  Grepa treshe të zeza mat 11
  Grepa treshe të zeza mat 12


  Grepa për të varur pallto, peshqirë, kapele, çantë, xhaketa, mantel, çanta shpine, çadër, çanta dhe shall, për të kursyer hapësirën tuaj.  Grepa treshe të zeza mat 13


  INSTALLATION DIAGRAM

  Grepa treshe të zeza mat 14

  Grepa treshe të zeza mat 15


  ZHAOQING TALLSEN HARDWARE CO., LTD

  Ne shesim pajisje mobiljesh të kuruara dhe të prodhuara me profesionalizëm që kanë të njëjtën gjë të përbashkët: ata janë të apasionuar pas cilësisë së lartë, inovacionit dhe dizajnit modern. Ne sinqerisht e duam atë që shesim, dëgjojmë dhe jemi krenarë të ofrojmë një shërbim personal dhe miqësor me çdo blerje .

  Grepa treshe të zeza mat 16

  Grepa treshe të zeza mat 17

  Grepa treshe të zeza mat 18

  Grepa treshe të zeza mat 19

  Grepa treshe të zeza mat 20

  Grepa treshe të zeza mat 21  FAQ


  1. Matni hapin dhe shponi vrimat
  2. Përdorni një çekiç për të vendosur vidhat e zgjerimit në vrima
  3.Rreshtoni pjesën e poshtme me vrimën e vidës dhe shtrëngoni vidhat
  4.Raftoni pjesën kryesore me pjesën e poshtme
  5. Shtrëngoni vidën e brendshme gjashtëkëndore me çelësin gjashtëkëndor


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect