loading
Grepa mesjetare për varëse pallto 1
Grepa mesjetare për varëse pallto 2
Grepa mesjetare për varëse pallto 3
Grepa mesjetare për varëse pallto 4
Grepa mesjetare për varëse pallto 5
Grepa mesjetare për varëse pallto 1
Grepa mesjetare për varëse pallto 2
Grepa mesjetare për varëse pallto 3
Grepa mesjetare për varëse pallto 4
Grepa mesjetare për varëse pallto 5

Grepa mesjetare për varëse pallto

TALLSEN ka qenë në një pozicion udhëheqës në fushën e mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë në Kinë. Gjatë hapjes së tregut, ne vazhdimisht i kushtojmë vëmendje përmirësimit të profesionalizmit dhe konkurrencës gjithëpërfshirëse të ndërmarrjes.

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  CH2380 Grepa mesjetare për varëse palltosh


  Grepa mesjetare për varëse pallto 6


  CLOTHING HOOK


  Grepa mesjetare për varëse pallto 7

  Grepa mesjetare për varëse pallto 8

  Përshkrimi

  Emri:

  CH2380 Grepa mesjetare për varëse palltosh

  Materia:

  metal, aliazh zinku

  Përfundimi:

  krom/elektroforezë/spërkatje

  krom mat/nikle mat/bronz

  imitim ari/armë e zezë

  Nikel i krehur/Bronz i krehur


  Peshë :

  55g

  Paketare:

  200 copë/karton

  MOQ:

  1000PCS

  Data e dorëzimit:

  15-30 ditë pasi kemi marrë depozitën tuaj

  Kushtet e pagesës:

  30% T/T paraprakisht, bilanc para dërgesës

  Vendi i origjinës:

  Qyteti Zhaoqing, Provinca Guangdong, Kinë

  PRODUCT DETAILS

  CH2380 Grepa mesjetare për varëse palltosh. Baza e grepit metalik është prej materiali të fortë më të trashë. Grepa mesjetare për varëse pallto 9
  Grepa mesjetare për varëse pallto 10 I përshtatshëm për çdo dhomë, nga hollet dhe korridoret deri te dhomat e gjumit dhe banjat, madje edhe dollapët ose kudo që nevojitet ndonjë ruajtje shtesë.
  Baza më e madhe e montimit e bën këtë grep veshjeje më të fortë dhe më të qëndrueshme.

  Grepa mesjetare për varëse pallto 11

  Grepa mesjetare për varëse pallto 12 Kapaciteti maksimal i peshës 45 lbs kur montohet në dru të ngurtë ose stufa prej druri

  Grepa mesjetare për varëse pallto 13

  Grepa mesjetare për varëse pallto 14

  INSTALLATION DIAGRAM

  Grepa mesjetare për varëse pallto 15

  Grepa mesjetare për varëse pallto 16

  ZHAOQING TALLSEN HARDWARE CO., LTD

  TALLSEN ka qenë në një pozicion udhëheqës në fushën e mobiljeve dhe aksesorëve harduerikë në Kinë. Gjatë hapjes së tregut, ne vazhdimisht i kushtojmë vëmendje përmirësimit të profesionalizmit dhe konkurrencës gjithëpërfshirëse të ndërmarrjes. Dhe përpiquni të sillni shërbimin sa më profesional, produktet më cilësore, çmimin më të favorshëm dhe shërbimin më në kohë pas shitjes.

  Grepa mesjetare për varëse pallto 17

  Grepa mesjetare për varëse pallto 18

  Grepa mesjetare për varëse pallto 19

  Grepa mesjetare për varëse pallto 20

  Grepa mesjetare për varëse pallto 21

  Grepa mesjetare për varëse pallto 22


  FAQ


  1. Kushtojini vëmendje nëse instalohet në murin e zbrazët, muri i zbrazët do të dobësojë raftin mbajtës të ngarkesës.

  2. Kushtojini vëmendje trashësisë së derës dhe vidave.
  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect