loading
Rroba për veshje të rënda metalike 1
Rroba për veshje të rënda metalike 2
Rroba për veshje të rënda metalike 3
Rroba për veshje të rënda metalike 4
Rroba për veshje të rënda metalike 5
Rroba për veshje të rënda metalike 1
Rroba për veshje të rënda metalike 2
Rroba për veshje të rënda metalike 3
Rroba për veshje të rënda metalike 4
Rroba për veshje të rënda metalike 5

Rroba për veshje të rënda metalike

Pesha: 53 g
Paketimi: 200 copë/karton
MOQ:200PCS

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  CH2330 grep metalike për veshje të rënda


  Rroba për veshje të rënda metalike 6


  COAT HOOKS

  Rroba për veshje të rënda metalike 7

  Rroba për veshje të rënda metalike 8

  Përshkrimi

  Emri i Prodhimit:

  CH2330 grep metalike për veshje të rënda

  Lloji:

  Grepa për Veshje

  Përfundimi:

  Imitim floriri, arme e zeze

  Peshë :

  53g

  Paketare:

  200 copë/karton

  MOQ:

  200PCS

  Vendi i origjinës:

  Qyteti Zhaoqing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS

  CH2330 Dizajni i kësaj grep pallto është i thjeshtë dhe në modë. Ka disa opsione ngjyrash, përkatësisht: Krom me rruaza, nikel me rruaza, të lashta jeshile etj Rroba për veshje të rënda metalike 9
  Rroba për veshje të rënda metalike 10 Materiali i përdorur është një material aliazh zinku, i cili nuk është i lehtë për t'u gërryer dhe ndryshkur, dhe luan një rol mbrojtës dhe të bukur.
  Detajet e produktit: Pesha e vetme e produktit është 53 g, dizajni është i lehtë dhe i vogël, hapësira është e vogël dhe kapaciteti mbajtës; paketimi eshte 200 per kuti. Rroba për veshje të rënda metalike 11
  Rroba për veshje të rënda metalike 12 Detajet e produktit, dizajni më i trashë i materialit, kapaciteti mbajtës më i fortë, i përshtatshëm për varjen e veshjeve të rënda

  Rroba për veshje të rënda metalike 13

  Rroba për veshje të rënda metalike 14


  INSTALLATION DIAGRAM

  Rroba për veshje të rënda metalike 15

  Rroba për veshje të rënda metalike 16


  ZHAOQING TALLSEN HARDWARE CO., LTD

  Tallsen Hardware ka një ekip profesional R&D dhe pajisje të përparuar të prodhimit. Kryesisht prodhon pajisje pajisje shtëpiake, pajisje pajisje për banjë, pajisje elektrike kuzhine dhe produkte të tjera, dhe është e angazhuar të prodhojë produkte me cilësi të lartë, të kategorisë së plotë dhe me kosto efektive në industrinë e pajisjeve shtëpiake. Tallsen Hardware integron cilësinë, pamjen dhe funksionin e pajisjeve shtëpiake për të përmbushur nevojat e tregjeve të ndryshme brenda dhe jashtë vendit.

  Rroba për veshje të rënda metalike 17

  Rroba për veshje të rënda metalike 18

  Rroba për veshje të rënda metalike 19

  Rroba për veshje të rënda metalike 20

  Rroba për veshje të rënda metalike 21

  Rroba për veshje të rënda metalike 22


  FAQ

  Q1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  Përgjigje: Ne jemi një fabrikë, mund të garantojmë që çmimi ynë është i dorës së parë, shumë i lirë dhe konkurrues.


  Q2: Si funksionon fabrika juaj në lidhje me kontrollin e cilësisë?
  Përgjigje: Të gjitha produktet do të kontrollohen 100% përpara dërgesës.


  Q3: Cili është çmimi i transportit?
  A: Në varësi të portit të dorëzimit, çmimet ndryshojnë.


  Q4: Kur mund ta marr çmimin?
  Përgjigje: Zakonisht ne citojmë brenda 24 orëve pasi kemi marrë kërkesën tuaj.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect