loading
Hook i lustruar i mantelit kromi 1
Hook i lustruar i mantelit kromi 2
Hook i lustruar i mantelit kromi 3
Hook i lustruar i mantelit kromi 4
Hook i lustruar i mantelit kromi 5
Hook i lustruar i mantelit kromi 1
Hook i lustruar i mantelit kromi 2
Hook i lustruar i mantelit kromi 3
Hook i lustruar i mantelit kromi 4
Hook i lustruar i mantelit kromi 5

Hook i lustruar i mantelit kromi

Pesha: 53 g
Paketimi: 200 copë/karton
MOQ:200PCS

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  CH2330 Hook për mantelin e lëmuar me krom


  Hook i lustruar i mantelit kromi 6


  COAT HOOKS

  Hook i lustruar i mantelit kromi 7

  Hook i lustruar i mantelit kromi 8

  Përshkrimi

  Emri i Prodhimit:

  CH2330 Hook për mantelin e lëmuar me krom

  Lloji:

  Grepa për Veshje

  Përfundimi:

  Imitim floriri, arme e zeze

  Peshë :

  53g

  Paketare:

  200 copë/karton

  MOQ:

  200PCS

  Vendi i origjinës:

  Qyteti Zhaoqing, Provinca Guangdong, Kinë


  PRODUCT DETAILS


  HIGH QUALITY MATERIAL -CH2330 Kromi i lëmuar i mantelit është bërë nga aliazh zinku me cilësi të lartë dhe bojë të shëndetshme me bazë uji

  Hook i lustruar i mantelit kromi 9
  Hook i lustruar i mantelit kromi 10

  EASY INSTALLATION - Vidhat, ankorat dhe udhëzimet e instalimit vijnë me paketim, duke ofruar pamje të përsosur dhe udhëzues të lehtë.


  MULTIFUCNTION - Kurseni shumë hapësirë, mund ta instaloni në banjë, dhomë gjumi, kuzhinë, korridor ose hyrje,.

  Hook i lustruar i mantelit kromi 11
  Hook i lustruar i mantelit kromi 12

  NEAT FINISH - Grepa ka një formë dhe përfundim linear të lëmuar dhe të këndshëm.

  Hook i lustruar i mantelit kromi 13

  Hook i lustruar i mantelit kromi 14


  INSTALLATION DIAGRAM

  Hook i lustruar i mantelit kromi 15

  Hook i lustruar i mantelit kromi 16


  ZHAOQING TALLSEN HARDWARE CO., LTD

  Tallsen Hardware ka një ekip profesional R&D dhe pajisje të përparuar të prodhimit. Kryesisht prodhon pajisje pajisje shtëpiake, pajisje pajisje për banjo, pajisje elektrike kuzhine dhe produkte të tjera.

  Hook i lustruar i mantelit kromi 17

  Hook i lustruar i mantelit kromi 18

  Hook i lustruar i mantelit kromi 19

  Hook i lustruar i mantelit kromi 20

  Hook i lustruar i mantelit kromi 21

  Hook i lustruar i mantelit kromi 22


  FAQ

  Si të instaloni:

  1. Rreshtoni bazën në mur dhe shënoni pozicionet e dy vrimave në mur.

  2. Hapni vrima në pozicionin që keni shënuar, më pas prekni stufat plastike në mur.

  3. Rreshtoni bazën dhe vendosni rondelet e bulonave nëpër vidë, kthejini vidhat fort. (Ju lutemi lini një hapësirë ​​prej 1 mm midis kokës së vidës dhe bazës për instalimin e kapakut dekorativ)

  4. Instaloni kapakët e vidhave.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect