loading
Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 1
Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 2
Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 3
Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 4
Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 5
Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 1
Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 2
Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 3
Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 4
Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 5

Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa

Pesha: 55 g
Paketimi: 200 copë/karton
MOQ:800PCS
Madhësia e kartonit:43.5*36.5*16cm

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa


  Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 6


  CLOTHING HOOKS

  Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 7

  Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 8

  Përshkrimi

  Emri i Prodhimit:

  CH2350 Retro Ngjyra argjendi me 3 grepa

  Lloji:

  Kunjat e rrobave

  Materia:

  metal, aliazh zinku

  Përfundimi:

  Nikel i krehur, i lashtë i gjelbër i krehur

  Peshë :

  55g

  Paketare:

  200 copë/karton

  MOQ:

  800PCS

  Madhësia e kartonit:

  43.5*36.5*16CM


  PRODUCT DETAILS


  Grepa CH2350 Retro me ngjyrë argjendi me 3 dhëmbëza janë perfekte për të dekoruar shtëpinë tuaj.

  Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 9
  Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 10

  Dizajni unik dhe elegant i grepave me tre shtresa kanë një sipërfaqe me shkëlqim, të cilat e bëjnë shtëpinë tuaj të duket e rregullt, e pastër dhe elegante.  Grepa e rëndë me dy këmbë mund të mbajë lehtësisht deri në 35 paund peshë.


  Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 11
  Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 12


  Grepa për të varur pallto, peshqirë, kapele, çantë, xhaketa, mantel, çanta shpine, çadër, çanta dhe shall, për të kursyer hapësirën tuaj.  Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 13


  INSTALLATION DIAGRAM

  Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 14

  Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 15


  ZHAOQING TALLSEN HARDWARE CO., LTD

  Ne shesim pajisje mobiljesh të kuruara dhe të prodhuara me profesionalizëm që kanë të njëjtën gjë të përbashkët: ata janë të apasionuar pas cilësisë së lartë, inovacionit dhe dizajnit modern. Ne sinqerisht e duam atë që shesim, dëgjojmë dhe jemi krenarë të ofrojmë një shërbim personal dhe miqësor me çdo blerje .

  Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 16

  Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 17

  Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 18

  Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 19

  Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 20

  Grepa Retro me ngjyra argjendi me 3 grepa 21  FAQ

  CARE AND MAINTENANCE

  1. Pastrojeni VETËM me një leckë të butë dhe të lagur butësisht.
  2. MOS PËRDORNI lustrim, detergjentë, pastrues gërryes, tretës organikë ose acid
  pasi mund të dëmtojnë veshjen mbrojtëse.
  3. Periudha e mirëmbajtjes është 1-2 muaj, ky kujdes do të ruajë shkëlqimin metalik.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect